MASSEY FERGUSON STANDI - AGRITECHNICA HANOVER / ALMANYA 2011...!!!

MASSEY FERGUSON STANDI - AGRITECHNICA HANOVER / ALMANYA 2011...!!!

15-18/11/2011

Arkadaşlar bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda düzenlenen AgriTechnica Hanover / Almanya 2011 fuarına ilk defa katıldım. Fuarı dört gün boyunca ziyaretme etme fırsatım oldu. Gerçekten çok muhteşem ve büyük bir fuardı. Nerdeyse tüm marka ve modeller fuarda mevcuttu. Şuana kadar görmediğim traktör, biçerdöver ve ekipmanları görme fırsatı yakaladım. Aynı zamanda tüm markaların yeni çıkardığı ürünleride bizzat görme fırsatım oldu. Fuar gerçekten çok hoşuma gitti. Yalnız fuar aşırı derecede çok kalabalıktı. Hele ikinci gün adım atmak dahi güçtü. Elimden geldiğince güzel fotoğraflar çekmeye çalıştım. Bazıları bulanık çıktı. 1200 adet fotoğraf çekmiştim. Fakat içlerinden 1058 tanesini paylaşıyorum. Çok kötü görünenleri eledim. Umarım fotoğraflarımı beğenirsiniz. Fuarda Farmphoto üyesi arkadaşım Belçika' lı Steven ilede tanışma fırsatımız oldu. Güzel bir rastlantıydı. Ayrıca CLAAS, JD, Poettinger ve Lely' nin Türkiye distribütörü firmaların müdürlerinin yaptığı tanıtımlarada katılma fırsatım oldu. Tarım Türk TV ve Yaban TV' de ayrıntılı çekimler yaptı. Heralde bu haftaki programlarında yayınlayacaklar....;)

Arkadaşlar bu konuda Massey Ferguson standını göreceksiniz. Standta göze çarpan 2012 Yılının Altın Dizayn Ödülünü alan Yeni Mf 7624' tü. Genelde ilgi ondaydı. Tabi sarışın güzel tanıtım görevliside tanıtım yapınca ayrı bir ilgi oluyordu...:D

alipasalierkan.............;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: MASSEY FERGUSON STANDI - AGRITECHNICA HANOVER / ALMANYA 2011...!!!

Tanıtımcılara ihtiyaç var. :D 3000 serisinden sadece 3625 mi vardı kepçeli olarak?Birde bizde satılan 240 lar falan yok sanırım.Bize... Paylaşım için teşekkürler.

işte massey bu ya yine konuşturmuş tasarım harika herşey harika teşekkürler erkan abi sarışında bu işin cabası artık :D

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

demir45 link=topic=48865.msg478205#msg478205 date=1322576797' Alıntı:
Tanıtımcılara ihtiyaç var. :D 3000 serisinden sadece 3625 mi vardı kepçeli olarak?Birde bizde satılan 240 lar falan yok sanırım.Bize... Paylaşım için teşekkürler.

Vallah 3000 serisine çok dikkat etmedim. Sanırım tek o vardı. 240 falan zaten 50 sene önce kullanıyorlardı. Tarihi eser olarak belki yer alabilirdi. Ama koymamışlar...:D

Ally TOKMAKCI link=topic=48865.msg478206#msg478206 date=1322576805' Alıntı:
işte massey bu ya yine konuşturmuş tasarım harika herşey harika teşekkürler erkan abi sarışında bu işin cabası artık :D

Tanıtım elemanı iyi anlatıyordu. Ama malesef Almanca bilmiyorum. Sadece izlemekle yetindim...:D

mf hariç hangi traktöre sahip olursam yabancı birinin traktörüne binmiş gibi hissediyorum.paylaşım için teşekkürler.
*098*-Kraliyet ailesi ekranlarda :8