DEUTZ-FAHR, SAME VE LAMBORGHINI STANDI - AGRITECHNICA HANOVER / ALMANYA 2011...!

DEUTZ-FAHR, SAME VE LAMBORGHINI STANDI - AGRITECHNICA HANOVER / ALMANYA 2011...!!!

15-18/11/2011

Arkadaşlar bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda düzenlenen AgriTechnica Hanover / Almanya 2011 fuarına ilk defa katıldım. Fuarı dört gün boyunca ziyaretme etme fırsatım oldu. Gerçekten çok muhteşem ve büyük bir fuardı. Nerdeyse tüm marka ve modeller fuarda mevcuttu. Şuana kadar görmediğim traktör, biçerdöver ve ekipmanları görme fırsatı yakaladım. Aynı zamanda tüm markaların yeni çıkardığı ürünleride bizzat görme fırsatım oldu. Fuar gerçekten çok hoşuma gitti. Yalnız fuar aşırı derecede çok kalabalıktı. Hele ikinci gün adım atmak dahi güçtü. Elimden geldiğince güzel fotoğraflar çekmeye çalıştım. Bazıları bulanık çıktı. 1200 adet fotoğraf çekmiştim. Fakat içlerinden 1058 tanesini paylaşıyorum. Çok kötü görünenleri eledim. Umarım fotoğraflarımı beğenirsiniz. Fuarda Farmphoto üyesi arkadaşım Belçika' lı Steven ilede tanışma fırsatımız oldu. Güzel bir rastlantıydı. Ayrıca CLAAS, JD, Poettinger ve Lely' nin Türkiye distribütörü firmaların müdürlerinin yaptığı tanıtımlarada katılma fırsatım oldu. Tarım Türk TV ve Yaban TV' de ayrıntılı çekimler yaptı. Heralde bu haftaki programlarında yayınlayacaklar....;)

Arkadaşlar bu konuda Deutz-Fahr, Same ve Lamborghini standını göreceksiniz. Standta en çok Deutz-Fahr modelleri vardı. En çokta onlara ilgi vardı. O yüzden hepsini bir konuda paylaşmayı doğru buldum. Deutz-Fahr standında en çok ilgi gören yeni model TTV 7250' ydi. Fakat kapıları kilitliydi. Arkasına kurulan bir platform ile içine bakılabiliyordu. Fakat onada çıkıp kalabalıktan görüntü almak zordu. Pek o kadar bir artısı olmamasına rağmen neden kapısını kitlemişler anlamadım. Diğer bazı modellerinde kapıları kapalıydı....

alipasalierkan.............;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: DEUTZ-FAHR, SAME VE LAMBORGHINI STANDI - AGRITECHNICA HANOVER / ALMANYA 2011...!

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar....;)

memory43 link=topic=48871.msg479710#msg479710 date=1322759061' Alıntı:
paylaşım için teşekkürler erkan kalabalık bir seri gibi yenilik daha çok hangisinde var gibi

Yenilik olarak genelde SCR motor koydukları için yeni seri diye tüm markalar modellerine yazmış. Yani aslında çok bir fark yok. Ama makina ve komple yeni seri olarak bakarsak. CLAAS ve JD ' de çok fazla yeni model vardı. O yüzden onlara ilgi acayip yoğundu. Standlarında ürünlerin yanına yaklaşılmıyor.

Ynt: DEUTZ-FAHR, SAME VE LAMBORGHINI STANDI - AGRITECHNICA HANOVER / ALMANYA 2011...!

erkan eline sağlık...sayende en yeni m0delleri burda tanıy0ruz ...gerçekten baya bir emek harcamışın...tşkrlr....deutz ağırlıklı 0lmuş bu stand..ben samenin 300 hp sini duymuştum ama demekki aslı y0k 0lsaydı zaten gözükürdü