4.Trakkulüp Buluşması

Buluşmaya Katılacaklar

• Kullanılan toplam oy
    121

Ynt: 4.Trakkulüp Buluşması

nailyetek link=topic=48895.msg479320#msg479320 date=1322684933' Alıntı:
Hacım iyi düşünmüşsün valla, Angaralı arkadaşlara çok yük oluyoz gibi geldi bana..:) Şöyle hesaplı bir yer keşfedemedik, Gökoğlu köye gidelim bu sene diyor, bence daha uygun..
yaw nai,l abi ayıb ediyosn başımızn üstünde yerinz var.. bizim köyede gideriz sorun olmaz yani mangaldada işimizi görürrz sohbet eder eğleniriz. olmazmı?

Konu daha uzar tahminim, karar verilene kadar bekleriz. Ancak hazır bu konunun raytingi yüksekken ben Trakkulup Çiftliği fikrimi burada da paylaşayım. Bu tip organizasyonlar için kendi çiftliğimizde konaklamak güzel olmaz mıydı? İlk çiftlik Ankara ' da olabilir, ikincisi İzmir ' de üçüncüsü Tekirdağ ' da. İlk etapta İstanbul Fuarına katılacaklar gün belirleyelim orada buluşalım ve tanışalım. Çünkü fuar çok büyük bir alanda kuruluyor, yer belirlenmezse buluşmak zor.

nailyetek link=topic=48895.msg479320#msg479320 date=1322684933' Alıntı:
Hacım iyi düşünmüşsün valla, Angaralı arkadaşlara çok yük oluyoz gibi geldi bana..:) Şöyle hesaplı bir yer keşfedemedik, Gökoğlu köye gidelim bu sene diyor, bence daha uygun..
Yük ne demek abi alınırız valla,başımızın üstünde yeriniz var.Bana her seçenek uyar yeter ki gönüller bir olsun.

arkadaşlar geçen sene biliy0rsunuz aştide kar kürüyen traktörün görüntüleri vardı...Ve geri dönüşlerde hava şartından z0rluk çeken arkadaşlarımız 0lmuş..bunu birdaha yaşamamak için k0nya fuarında güzel bir 0rganizasy0nla.bu işi halledebiliriz...fuarda buluşma bir günde yetmez en az 2 gün kalmamız lazım bütün gelen üyelerimizle tek tek tanışmak ve muhabbet etmek isterim...tabiki burda bir maliyet 0lacak .0nuda aramızda önceden hallederiz..

samsunbafra link=topic=48895.msg479390#msg479390 date=1322689454' Alıntı:
arkadaşlar geçen sene biliy0rsunuz aştide kar kürüyen traktörün görüntüleri vardı...Ve geri dönüşlerde hava şartından z0rluk çeken arkadaşlarımız 0lmuş..bunu birdaha yaşamamak için k0nya fuarında güzel bir 0rganizasy0nla.bu işi halledebiliriz...fuarda buluşma bir günde yetmez en az 2 gün kalmamız lazım bütün gelen üyelerimizle tek tek tanışmak ve muhabbet etmek isterim...tabiki burda bir maliyet 0lacak .0nuda aramızda önceden hallederiz..
ozaman bi kaplıca türü bi yerde konaklamalı bi buluşma filan ayarlanacak otel türü.

samsunbafra link=topic=48895.msg479390#msg479390 date=1322689454' Alıntı:
doğru da abi dediğin gibi olması çok zor.Bir de fuarda kim doğru düzgün oturup muhabbet edebildi ki hele ki konya gibi bir fuarda gez gez bitmiyor :).Fuarda yine buluşuruz o kolay ayarlanıyor,ancak ben de ayrı bir buluşma olması taraftarıyım sohbet muhabbet güzel oluyor

anayurtlu 3105d link=topic=48895.msg479328#msg479328 date=1322685611' Alıntı:
yaw nai,l abi ayıb ediyosn başımızn üstünde yerinz var.. bizim köyede gideriz sorun olmaz yani mangaldada işimizi görürrz sohbet eder eğleniriz. olmazmı?
Yani açık açık söyletiyon bana, böyle bir yer olması lazım, alışveriş merlkezleri aoç falan bize garip geliyo beyaw..

nailyetek link=topic=48895.msg479433#msg479433 date=1322692909' Alıntı:
Geçen senekilerden ya bi kaç fazla oluruz yada yada 1 kaç eksik, bana uyar tek bildiğim adres aşti, gerisi size kalmış..:)
tamam abi bi ayar çekelim hüseyin abiyle filanda görüşelim bizim orası uygun sadece tarihi belirlemek kalır.

yani şimdi tabi en önemlisi burda ortak karar vermek.şimdi söz sizde biter diğer arkadaşlarada uyarsa herkes buyursun gelsin.başka fikri olanlarada saygı duyarım tartışırız.

arkadaşlar abilerım ben aklımca kanımca birşeyler düşündüm hepiniz toprak işleyen yazın sıcağını kışın ayazını yiyen insanlarsınız..bu buluşma neden hem dinlenme hemde beraberce vakit geçirmek olmasınki...düşüncem şu bizim burda kaplıcalarımızın günlük oda fiyatları 50 tl den başlıyo en luksu 100 tl..hem şifa hem buluşma hemde rahatlama adına bu seneki buluşmamızı KÜTAHYA SİMAV EYNAL KAPLICALARINDA YAPALIM diyorum..

http://www.eynalkaplicalari.com.tr/