4.Trakkulüp Buluşması

Buluşmaya Katılacaklar

• Kullanılan toplam oy
    121

Ynt: 4.Trakkulüp Buluşması

merhaba herkese, buluşma ile ilgili ne vazife düşerse üstümüze yaparız, herkez öncelikle buluşmaya net katılacak arkadaşlar, buluşabileceği tarihi ve gelebileceği şehri yazarsa ortalama birşey çıkarabiliriz, fikir olur en azından,
ben başlayayım, 5 aralık ile 25 aralık arası olmaz ise çok rahatlıkla buluşmaya gelebilirim, şehir olarakda farketmez yeterki ulaşım açık olsun..

ankarada olacaksa (anayurtlu3105d) volkan arkadaşımızın köyde olabilir ama şöyle bir sorun olur, herkes aynı saatte gelmediği için geç kalan arkadaşlar açıkta kalabilir, yer aştiden yaklaşık 35 km, ulaşım ancak belirli bir yerden sonra özel oto ile. süper olacağınada eminim.
Eğer ankara içinde olursa bir yer bakalım kapalı mekan, ben bir ziraat odamız ile bir görüşeyim aştiye yakın kapalı mekan bir yerleri varmı rahat olabileceğimiz.. herkese saygılar.

Bende bir aksilik çıkmassa bu yılda katılmayı düşünüyorum mekan yer farketmez aslında ma yinede merkez bir yer olsun Ankarada uygun bence Volkanın fikride güzel ama katılım fazla olursa sıkıntı yaratrmayalım kimseye,tarih olarakta fuar zamanı olmasın bence kalabalıktan sesten bişey anlayamayız

Anlaşıldığına göre fuarda olacak bir buluşmaya olumsuz bakılıyor. O halde, Atalarınızın ve dedelerinizin bu topraklar için kanlarını ve canlarını verdikleri Çanakkale de buluşmayı da bir değerlendirin. Şehitlikler falan da gezilerek, milli duygular içerisindeki bir buluşma,üyelerin kaynaşma ortamı açısından daha da etkili olacaktır.Zaten, Ben Türk üm diyen her vatandaşımızın oraları muhakkak gezip görmesi gerekir...

sevgili arkadaşlar ben yine her seneki gibi içinde bulunduğum şart ve olanaksızlıklardan dolayı gelemiyorum umarın her senekinden güzel bir buluşma olur yazılan bütün fikirleri tek tek okudum bence en iyisi volkan abinin fikri olur trakkulüp ailesi adına hayırlısı neyse o olsun duyorum ... :)

Samsun ' da olabilir Amisos tepesini görürsünüz Amazon kızları Atatürk ' ün Samsun ' a çıktığı Bandırma Vapuru Müzeler vb. Kızılırmak , Yeşilırmak güzel olabilir :)

Şu buluşma tarihi gözünüzü seviyim 9-20 ocak arası olmasın finaller var :) Buluşma Ankarada ' da yada bizim köyde falan olursa yer farketmez arabayla aştiye gelenleri alırım. Organizasyonu ayarlayın elimizden geldiğince yardımcı oluruz...