4.Trakkulüp Buluşması

Buluşmaya Katılacaklar

• Kullanılan toplam oy
    121

Arkadaşlar malum artık kışa giriyoruz yavaş yavaş işler bitiyor,geleneksel hale getirdiğimiz buluşmamızı da gündeme alalım.Bugüne kadar hep ankarada yaptık,talep olursa yine bekleriz sizleri ankarya.Ancak farklı şehir önerileri olan,fikirleri olanlar da burada paylaşsınlar,zaman konusunu da tartışalım en son hep beraber karara bağlarız yeri ve zamanı.

Ynt: 4.Trakkulüp Buluşması

Daha önce hem tüm buluşmalarda hem de geçen sene konyadaki fuarda arkadaşlarımız abilerimizle görüştük.Ancak fuarda normal olarak fuar gezildiği için buluşmalardaki sohbet muhabbet ortamı tam olarak olmuyor,ancak talebe göre bana uyar problem değil.

Konyayı diyen arkadaşlar olmuş ancak konyada marttaki fuara zaten genel olarak üyeler katılıyor,ondan dolayı farklı bir yerde olsa bence daha iyi olabilir.

Ankara zaten malum bizim memleket,isteğe göre burda da yapabiliriz daha önceleri hep ankarada toplandığımız için konuşulmuştu farklı bir yerde yapalım diye yoksa bize uyar :)

Eskişehir de olabilir,neden olmasın.Açıkçası ben allahtan bir mani olmadıkça gelmeyi planlıyorum,onun için şehir problem değil,genel istek önemli.