GASPARDOMU ŞAKALAKMI?

sizce

• Kullanılan toplam oy
    70

ARKADAŞLAR GÜBRELİ (DİSKLİ) PNÖMATİK(HAVALI)MİBZER ALMAYI DÜŞÜNÜYORUZ.
GASPARDO İLE ŞAKALAK YAPI OLARAK BİREBİR FİYATLARIDA YARI YARIYA TABİKİ :)
TEKLEME KONUSUNDA TEREDDÜTTE KALMAKTAYIZ.ŞAKALAKTAN GASPARDO GİBİ VERİM ALABİLİRMİYİZ?BELKİDE ŞAKALAK AYNI KALİTEDEDİR AMA BİLGİMİZ YOK.
BİZİM YAKIN ÇEVREDE ALIPTA KULLANAN DA YOK ŞAKALAK AMA GASPARDOLAR MEVCUT.
SİZİNDE ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM...

ŞAKALAK

GASPARDO

Ynt: GASPARDOMU ŞAKALAKMI?

Bizim buralarda da şuan için Şakalak ' ı çok met ediyorlar. Ama daha yakından kullanan görmedim. Gaspardo tabiki avrupa ama Şakalak ' ta aynısını üretiyor. Üretmedikleri modeli kalmadı zaten...:D Ama çalışmasında fark varmı bilemiyorum...

Ally TOKMAKCI link=topic=48968.msg479903#msg479903 date=1322767711' Alıntı:
Sırf mısır için alacan heralde demi tuttu iş tabi :)
Hem kendine ekecen hem piyasaya hem kendin e biçecen hem piyasaya sen var ya seennn :D :D şety*-*
konuyu dağıtmayalım ali ;D
sami ÖZKAN link=topic=48968.msg479899#msg479899 date=1322767646' Alıntı:
gaspardoyu hiç görmedim şakalaklar güzel burda çok parçasıda çok
gaspardonun parçaları çok pahalı be abi.bilmiyorum bakalım.

hiç konyalı arkadaşlar yokmu şakalağı kullanan gören aramızda???
motorcu link=topic=48968.msg479996#msg479996 date=1322773571' Alıntı:
Cihan abi imkanın varsa Gaspardo.Şakalak bizim buralarda hiç kullanan görmedim.İrtem ' lere baktın mı?
irtemin böyle bi modeli yok kardeşim bi şakalakta mevcut böyle model.

ben sönmezler kullanıyorum ama cevrem yakın kişiler şakalak casportada varda cok pahalı birde euro yüksek saten şu anda ben alacak olsun kesinlikle şakalak tekleme cm vs ayarlarında sorunsuz calışır yedek parca kesinlikle sıkıntı olmaz (ayrıca yorum yapan arkadaşlar kullandıkları makinaya göre yorum yapsınlar)

sönmezleri kullanmamın sebebide ben aldıgımda şakalak yoktu degiştirisem şakalak alacam

Bizde Şkalak normal havalı mibzer varCihan güzel mibzer ama çok çokta iyi değil aynı şakalağın pinomik mibzerini kullananlarda var onun ekimi daha güzel ama gaspordo daha iyidir bence çünkü şakalaktan gaspordoya geçen tanıdıklar var çok memnunlar

dolcevita link=topic=48968.msg479998#msg479998 date=1322773689' Alıntı:
ben sönmezler kullanıyorum ama cevrem yakın kişiler şakalak casportada varda cok pahalı birde euro yüksek saten şu anda ben alacak olsun kesinlikle şakalak tekleme cm vs ayarlarında sorunsuz calışır yedek parca kesinlikle sıkıntı olmaz (ayrıca yorum yapan arkadaşlar kullandıkları makinaya göre yorum yapsınlar)

sönmezleri kullanmamın sebebide ben aldıgımda şakalak yoktu degiştirisem şakalak alacam
sağol seyıd abi.bilgilerin yardımcı oluyor.
hacimmet link=topic=48968.msg480000#msg480000 date=1322773782' Alıntı:
Bizde Şkalak normal havalı mibzer varCihan güzel mibzer ama çok çokta iyi değil aynı şakalağın pinomik mibzerini kullananlarda var onun ekimi daha güzel ama gaspordo daha iyidir bence çünkü şakalaktan gaspordoya geçen tanıdıklar var çok memnunlar
:S