MAZOT YAKITINDAN ŞİKAYETÇİ OLANLAR

Ynt: MAZOT YAKITINDAN ŞİKAYETÇİ OLANLAR

1 lt falan yeterli sanırım.Goldun motor Euro3 olmasa bile EuroII yada I olması lazım.Çok yağ zarar verebilir.

Euro 3 değil 5 olsa yine fayda etmeyecek.

saatte 2 dönümmü sürebildiniz.bence ya vites seçiminiz yanlış ya alet seçiminiz.yada sürdüğünüz yer talr değil bahçe filan çok manevra yaptığınız bir yer.o traktör saatte 3 dönümün altına düşmemeli.2 saat 6 dönüm sürseniz 12 litreye bölerse 2 litre yakmış oluyorsunuz.3 dönümüde saatte rahat rahat sürer diye düşünüyorum :S

hata traktörlerdemi yoksa kullanıcılardamıdır 2,5 -3 litre bazan 4 litre yaktı diyen var bence her 20 hp için 12 numara 1 pulluk kullanın yakıtınız 1,5 litreyi geçmeyecektir benin 265 s e 12 li 3 lü pulluk kullanıyorun 1,1 ile 1,3 litreyi bugüne kadar hiç geçmedi .

İİ SIKIYON BE KARDESİM PLAJDA MI ÇİFT SÜRÜYORSUN 3 LÜ ALPLER12' PULLUKLA 87 265 VE 70756s ile peş pese sürüyoruz arasnda 20 ltre oynuyor senin ki nasıl 1.3 lt gemiyor ?
bana 265 mf deme ne desen de çünkü dudagı boyalı alafıranga avrat gibidir mfler

coşkun007 link=topic=49022.msg484617#msg484617 date=1323352531' Alıntı:
İİ SIKIYON BE KARDESİM PLAJDA MI ÇİFT SÜRÜYORSUN 3 LÜ ALPLER12' PULLUKLA 87 265 VE 70756s ile peş pese sürüyoruz arasnda 20 ltre oynuyor senin ki nasıl 1.3 lt gemiyor ?
bana 265 mf deme ne desen de çünkü dudagı boyalı alafıranga avrat gibidir mfler
bizim buralarda deniz yok be kardeşim plaj sürecek ama buralara gelme imkanın olursa motor nasıl kullanılır sürüm nasıl yapılır bildiğim kadarı ile gösteririm.