MF 285 GEÇ ÇALIŞMA

SLM ARKADASLAR.MF 285 MARŞA 1 DK FELAN SUREKLI BASINCA ÇALIŞIYOR...EKSOJDAN DUMAN GELIYOR ORTALIK ACAYIP EKSOZ DUMANI OLDUGU HALDE GEC CALIŞIYOR....ETER SIKARSAM SORUM YOK......ÇALIŞTIKTAN SONRA SORUN YOK...2 MARŞTA..NEDEN OLABILIR....MOTOR GIDIK MI?POMPADANMI SIZCE

Ynt: MF 285 GEÇ ÇALIŞMA

Motorun kaç saatte ? Büyük ihtimal motorun ömrü azalmış, dolayısıyla kompresörde azaldığı için, sıkıştırma oranı düşer. Motor sabahları beyaz duman atar zor çalışır..

arkadaşlar ben aranıza erzurumdan yeni katıldım bendede 265 s vardı aynısenin motorun sorunu benim motorumda yaşadım ben şahsım aynı zamanda tamirciyim atölyeme götürüp silindir kapagını söktüm subap yuvaları düşük oldugundan traktörüm hem geç çalışıyordu hemde çekmiyordu vede çok yakıt yakıyorduben bunun yuvalarını celik yuva geçirtip ölçülerini yükesk yaptırdım kapagı toplayıp üzerine atıp traktörü çalıştırdım çok rahat çalıştı vede hergte denedim çok yüksek perfomans aldım vede yakıtada idael yakıt yaktı bunu denemenizi tavsiye ederim 05367413302eyer kafana takılan birşey olursa ara beni ismim özcan

eter bağımlılk yapar usta sakın alıştırma bi alışırsa agustosun kavurucu sıcaklarında bile istiyo çalışmıyo sıkmayınca eger sıktıysan ki alışmıştır zaten hep ister