Erkunt 80.4

Arkadaşlar motoru alalı 3 5 gün oldu alım satım derken bugün getirdik bi deneyim dedim L ve H vitesleri bana aynı gibi geldi aynı hız yapıyolar galiba asfaltta Acaba bu L ile H tarladamı farkediyo anlamadım ??*-s tarlayada hiç götürmedim.Motor 95 saatte daha Acaba banamı öle geldi yoksa tarladamı farkediyo ??*-s

Ynt: Erkunt 80.4

karizma06 link=topic=49064.msg481138#msg481138 date=1322935808' Alıntı:
Ne biliyim 5 6 kere ayrı ayrı kalktım 2side aynı hızla kalktı galiba sadece sormak istedim banamı öle geldi diye ama daha ilk kullanışımdı.
erkuntların vitesleri vede hidrolik ayarları çok karışık kardeşim bizim köyden biri aldı adam vitesleri vede hidrolik ayarlarını çözemedi servisi geldide gösterdi

Salı çarçamba servise gelcez komprosür tutma hortumları havalı korna yazılar ufak tefek şeyler ve motorun bakımlarını yapıp götürcez geri.Ama motor açılana kadar biraz zorlamak lasım :)

Freston link=topic=49064.msg481146#msg481146 date=1322936178' Alıntı:
erkuntların vitesleri vede hidrolik ayarları çok karışık kardeşim bizim köyden biri aldı adam vitesleri vede hidrolik ayarlarını çözemedi servisi geldide gösterdi

çok karışık bilirim özel ders vermeleri gerekir hatta kurs açsınlar gidin allah aşkına hangi traktör gelirse gelsin kullanırım babamda kullanır dedemde kullanır hobi için mi yapıyorda