TL80A YA ROMORK DAYANMADI

Ynt: TL80A YA ROMORK DAYANMADI

O tarktöre böyle remok takılırsa resimdeki gibi olur, böyle traktörlere dört teker koşulması lazım, hem tarktöre göre uygundur hemde çiftçiye göre zamandan tasarrufta sağlayacaktır.

kardeş BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN

Kullanmasını bilene tek dingil zor devrilir,tek dingilde önemli olan romorkun yatması değil traktorun hızıdır.Traktor hızlı olmadığı sürece romork devrilmez.Arkadaşı tebrik ediyorum...

bizim köyde hep tek dingilli römork kullanılır.arazi dik 4 tekerliyi çekecek traktör çok az.biz de tek dingil kullanırız.bir defa yan yattı onda da 4 ton buğla viraj dönerken teker patladıydı

ÇağRı link=topic=5547.msg57780#msg57780 date=1216372873' Alıntı:
Kullanmasını bilene tek dingil zor devrilir,tek dingilde önemli olan romorkun yatması değil traktorun hızıdır.Traktor hızlı olmadığı sürece romork devrilmez.Arkadaşı tebrik ediyorum...
sana katılıyorum aynı yerden bende geçtim 265 le hiç bişey olmadı arkadaş hızlı girince böyle oldu

walla yiit...ii şöförmğ bilemem...ben bugüne kadar....tane cekerken römork dewrmedm....iii şöförse nedn 2 tekerli römorku dewryo.......gelsin benm cıktıgım rampalardan dar döndüğüüm yerlerden dönsün.....4 tekerli ile....

akgul link=topic=5547.msg58044#msg58044 date=1216473921' Alıntı:
walla yiit...ii şöförmğ bilemem...ben bugüne kadar....tane cekerken römork dewrmedm....iii şöförse nedn 2 tekerli römorku dewryo.......gelsin benm cıktıgım rampalardan dar döndüğüüm yerlerden dönsün.....4 tekerli ile....
sen raat ol o senin döndüün yerlerden güle oynaya döner eminimki senden daa ii şöfördür o adam 23 yaşında we 5 yaşından beri traktör üstünde tabiki herkezin başına gelebilir böle olaylar bigün seninde başına gelir görürsün ondan sonra... noo*-*-

gökoğlu link=topic=5547.msg58072#msg58072 date=1216481666' Alıntı:
İyiki römörkkü üst dönerli çekiye takmış. alt sabit çeki demirine taksaydı, ya biraz tla ' ya hasar açardı, yada tla ' yıda devirirdi.Sahibine geçmiş olsun.
saol abi çok haklısın üstdönerli çekiye taktıı için bizde sewindik.. eğer alt çekiye taksaydı çok daa kötü olabilirdi...

allah kimseye böyle şey göstermesin hakkaten büyük tehlike atlatmış bizim burdada 398 4x4 ü çocuk boşa atmış önçekerlerin istavrozu yerinden çıkınca şaft boşta kalıo ve asfata saplanıo sonra da 5 taklayla beraber çocuk rahmetli oluo