RAUCH STANDI - AGRITECHNICA HANOVER / ALMANYA 2011...!!!

RAUCH STANDI - AGRITECHNICA HANOVER / ALMANYA 2011...!!!

15-18/11/2011

Arkadaşlar bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda düzenlenen AgriTechnica Hanover / Almanya 2011 fuarına ilk defa katıldım. Fuarı dört gün boyunca ziyaretme etme fırsatım oldu. Gerçekten çok muhteşem ve büyük bir fuardı. Nerdeyse tüm marka ve modeller fuarda mevcuttu. Şuana kadar görmediğim traktör, biçerdöver ve ekipmanları görme fırsatı yakaladım. Aynı zamanda tüm markaların yeni çıkardığı ürünleride bizzat görme fırsatım oldu. Fuar gerçekten çok hoşuma gitti. Yalnız fuar aşırı derecede çok kalabalıktı. Hele ikinci gün adım atmak dahi güçtü. Elimden geldiğince güzel fotoğraflar çekmeye çalıştım. Bazıları bulanık çıktı. 1200 adet fotoğraf çekmiştim. Fakat içlerinden 1058 tanesini paylaşıyorum. Çok kötü görünenleri eledim. Umarım fotoğraflarımı beğenirsiniz. Fuarda Farmphoto üyesi arkadaşım Belçika' lı Steven ilede tanışma fırsatımız oldu. Güzel bir rastlantıydı. Ayrıca CLAAS, JD, Poettinger ve Lely' nin Türkiye distribütörü firmaların müdürlerinin yaptığı tanıtımlarada katılma fırsatım oldu. Tarım Türk TV ve Yaban TV' de ayrıntılı çekimler yaptı. Heralde bu haftaki programlarında yayınlayacaklar....;)

Arkadaşlar bu konuda Rauch standını göreceksiniz...;)

alipasalierkan.............;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: RAUCH STANDI - AGRITECHNICA HANOVER / ALMANYA 2011...!!!

Sistemi beğendim. Özellikle bizlerde çok tarlalarımızın olduğu yerlerde römork vs ekipmanlarla gideceğimize tekerli gübre serpme makinası ile gidip atabiliriz. Tabi tarlaların büyük ve çok olması koşulu ile :) eline sağlık agacım

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

Ally TOKMAKCI link=topic=49117.msg481984#msg481984 date=1323031781' Alıntı:
Rauch sadece gübre serpme üzerinemi erkan abi
kaliteli makine ama :)

Evet sadece gübre serpme makinası üzerine çalışıyorlar. Özellikle çekili olanlarda pazarda öncü firmalardan...

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar....;)

memory43 link=topic=49117.msg482553#msg482553 date=1323106959' Alıntı:
paylaşım için teşekkürler erkan bunlarda bizim yerli firmalar gibi kardeş herhalde hep aynı konsept birbirinin aynısı

Benzeyende var. Benzemeyende var. Teknolojide bir yere kadar değişik olabiliyor...

_ÖzGüR_ link=topic=49117.msg482774#msg482774 date=1323121172' Alıntı:
güzel paylaşım hiç bize göre bişey yokmu bu fuarda bea :D

Vallah genelde bu fuarda uygun ekipmanlar için ben görüşüm en ufak 130 Hp traktör gerekiyor...