2008 Kanola Hasatı Part1...!!!

Arkadaşlar bir müşterimizin kanola hasatı resimlerini sizlerle paylaşıyorum. Bu sene köyümüzdeki en güzel kanola tarlalarından bir kaçına sahipti. Bu yıl çok kanola ektiler. Resimlerde Meriç' lerin kamyonu göreceksiniz. Meriç' lerin kamyon tane çekmeye yardım ediyordu. Gördüğünüz Valtra 6400 traktörde müşterimizin. Bu harmanda o traktörü baya kullandım. Depo dolduğu zaman tarlada filan gezdirdim. Traktör hakkındaki görüşlerim. Traktörün görüş açısı biraz dar. Vitesleri ileri-geri vitesin sertliği dışında güzel. Çok sarsıyor. Birde çalışırken kara duman atıyor. Bunların dışında güzel traktör. Neyse konuyu dağıtmayalım. Siz resimlerin görselliğine biraz dalın... oksa-*
Vidyo.... oksa-*
http://www.dailymotion.com/video/x661vr_claas-medion-340-harvesting-the-can_auto

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

[move][size=18pt]First CLAAS....!!![/size] *098*-[/move]

Ynt: 2008 Kanola Hasatı Part1...!!!

Güzel resimler Erkan Abi..Bizim tarlada çektiğin resimleri sabırsızlıkla bekliyorum... :D Bizim Merso ' da yakışıklı çıkmış ama artık Daf ' ı çekeriz inş Ayçiçek hasadında... :D Valtra ' yı bana sorcan ben yollarda öldüm onunla arkada ağırlık olmadığı için çooookk sallıyo.. ;)

Ynt: 2008 Kanola Hasatı Part1...!!!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)
@Meriç: Bende sabırsızlıkla bekliyorum... Zaten ayçiçekte hep DAF ' a çalışcaz resimlerde...:D
@Berk: Valla ne kadar verdi bilmiyorum. Meriç daha iyi bilir onlar taşıdı kanolayı... Bu sene hep takılıydı. Neredeyse hiç sökmedik. Çok yararı oluyor. Yalnız arada kopardıklarımız oldu. Yedek takımın yoksa her yerde takmayacaksın. Bizde 2-3 takım vardı. Koparttıkça taktık. Bu sene ekinler çok yatıktı ondan çok kullandık. Kanolada da uzun tablaya bir nevi vazifesi oluyor...