BU NASIL VİTES (RTC TARIM)

Ynt: BU NASIL VİTES (RTC TARIM)

alikinaci link=topic=49131.msg482351#msg482351 date=1323094499' Alıntı:
Koç işi biliyor adımla herşeyi satarım diyor.Hey koçlarım ne vites yapmışlar zuha-*-s
sen satamıyon diye zorunamı gidiyor adam yapmış satıyor alan memnun satan memnun traktöre binince öyle abes bir tarafı yok maniside yok geçişler gayet güzel adamlar direk şanzumandan çıkarmış içerde yana almış bunun bu kadar alay edilecek tarafı varmı

fatih381985 link=topic=49131.msg482390#msg482390 date=1323096985' Alıntı:
sen satamıyon diye zorunamı gidiyor adam yapmış satıyor alan memnun satan memnun traktöre binince öyle abes bir tarafı yok maniside yok geçişler gayet güzel adamlar direk şanzumandan çıkarmış içerde yana almış bunun bu kadar alay edilecek tarafı varmı
Demek ki alan memnun değil bak Fatih abi adaşın zorlanıyormuş. Bunda kızılacak bir şey yok ki. Adamlar eski 56 ve 66 serilerinde ki gibi yapsalar daha düzgün olacakmış. Bunu böyle yapmanın bir amacı yok ki :)

doganbey1 link=topic=49131.msg482398#msg482398 date=1323097399' Alıntı:
Demek ki alan memnun değil bak Fatih abi adaşın zorlanıyormuş. Bunda kızılacak bir şey yok ki. Adamlar eski 56 ve 66 serilerinde ki gibi yapsalar daha düzgün olacakmış. Bunu böyle yapmanın bir amacı yok ki :)
ben kızmıyorum şikayet olsa değiştirir adamlar demekki şikayet yok peynir ekmek gibi satıyor adamlar memnun olmasa insanlar almazlar satılmaz veya şikayer ederler onlarda eşşek değilye değiştirirler bu kadar alay edilecek bişi yok dayımda tt 55 var gayet memnun ilk başta onunda şüpesi vardı böyle vitesmi olur dedi kıvrımlı kullanınca problem olmadığını gördü

fatih381985 link=topic=49131.msg482390#msg482390 date=1323096985' Alıntı:
Koç böyle vites yapınca birinin zoruna gitmiş anlaşılan.

EMEĞE SAYĞI LÜTFEN ARKADAŞLAR. ADAMLARIN ELLERİNDEN O KADAR GELİYOR. ONLAR İSTEMİYOR İYİSİNİ YAPMAYI NASIL OLSA SATILIYOR DİYORLAR. :D

[move] *098*- [size=14pt]YEAGM[/size] *098*- [/move]

EŞEK ÖLÜR KALIR SEMERİ İNSAN ÖLÜR KALIR ESERİ
*098*- SAME ARGON 70 *098*-

Şahsım ve görevimle ilgili bir şikayetiniz varsa buraya tıklayarak sitemiz yönetimine bildirebilirsiniz.

slajda birlikte çalıştığımız bi abi var çeken ondada tt50 var intercol.her 3 e geçirmek istediğinde geçiremiyor vitesi hatim indiriyor bende her seferinde onu takip ediyorum bayılıyorum gülmekten kabinin içinde zuha-*-s

Valla abi ben karşıyım onca para veriyoruz en azından kalıp değiştirebilirler değil mi? aynı 55-56 lar gibi o dökülen kalıplar. Bence biraz daha modernleşmek gerekli. Onlar yaptı diye kullanmak zorunda değiliz. Bu nh içinde geçerli başka markalar içinde.

fatih381985 link=topic=49131.msg482403#msg482403 date=1323097803' Alıntı:
ben kızmıyorum şikayet olsa değiştirir adamlar demekki şikayet yok peynir ekmek gibi satıyor adamlar memnun olmasa insanlar almazlar satılmaz veya şikayer ederler onlarda eşşek değilye değiştirirler bu kadar alay edilecek bişi yok dayımda tt 55 var gayet memnun ilk başta onunda şüpesi vardı böyle vitesmi olur dedi kıvrımlı kullanınca problem olmadığını gördü

abi sen taraf tutma motorunun iyi yönleride vardır kötü yönleride mese nh ve fiat bizdede 70 56 s var bayıra hiç gelemez ama hidrolikte yakıttada hiç kimse yanına gelemez yani kötüyse kötu lafı kıvırmak olmaz iyi ise iyi her motorun kötü yonleri vardır

Arkadaşlar şuan üretilen yerli traktörlerin bir çoğunun vitesleri düzgün yandan veya ortadan vitesken zorla geçiyor. Bu kadar yamuk vitesli bir traktörün vitesini adam nasıl geçirsin akıl var mantık var. Ben yazın harman zamanı bir sürü traktör modelini kullanıyorum. Yani marka vermek istemiyorum. Ama bahsettiğim traktörler yerli markalar. Bu traktörlerin vitesleri bizim 88 ve 98 model olan traktörler kadar rahat vitesi değişen traktörler değil. Hatta hızlanınca yüksek viteslere atmak yolun orta yerinde gerçekten büyük problem arz ediyorki. Bu tarz bir vitesli traktör nasıl olacak? Yani bazı arkadaşlar problem değil diyorlar. Ama artık göz var nizam var....

erkunta problem yaşayan arkadaşım 65 56 aldı demiştim 5 km bir yola gittim o traktörle inanın zorda kalmadıkça birdahada binmem vitesi kıvıra kıvıra yükseltmişler baldırlarında kan can koymuyor kendiside çok dertli birde aşırı hoplatıyor traktör

XxXEsinti66 link=topic=49131.msg482409#msg482409 date=1323098240' Alıntı:
abi sen taraf tutma motorunun iyi yönleride vardır kötü yönleride mese nh ve fiat bizdede 70 56 s var bayıra hiç gelemez ama hidrolikte yakıttada hiç kimse yanına gelemez yani kötüyse kötu lafı kıvırmak olmaz iyi ise iyi her motorun kötü yonleri vardır
ben taraf tutmuyom benim nh de yok yanlızca bu kadar alay edilmesine karşıyım

tt 50 lerin takviye viteside kuyruk mili koluna sürtüyor bizde kuyruk mili kolunu çalışır durumda tutuyoruz öbür koluda boşta tutuyoruz,ve vitesler bacağa değiyor

yav ben bu insanları anlamıyorum yav 2011 model 240, 2635 gibi modelerinde vitesler ortada diye laf yaparsınız vitesleri yandan yapınca kıvrımlı olmuş der sayfalarca dalga geçersiniz ... sizin bu halinize gülüyorum sadece :D :D

ahmetornek link=topic=49131.msg482518#msg482518 date=1323104341' Alıntı:
yav ben bu insanları anlamıyorum yav 2011 model 240, 2635 gibi modelerinde vitesler ortada diye laf yaparsınız vitesleri yandan yapınca kıvrımlı olmuş der sayfalarca dalga geçersiniz sanki çok şey biliyormuş gibi ... sizin bu halinize gülüyorum sadece :D :D

Üstüme alınarak söylüyorum.Halimize gülünecek bir şey yok.Evet yandan olması daha iyi ama bu kadar kıvırtarak da yana alınması hiç güzel değil, vites viteslikten çıkmış gitmiş ne derseniz deyin artık.Massey de de almasınlar bu şekilde olacaksa orta da kalsın daha iyi.

TDD serisindeki gibi olsa lafımız yok onlar bunlara bakarak iyi yine. :)