Sarı Alaca Holstein ???

Ynt: Sarı Alaca Holstein ???

arkadaş kırmızı holsteın arıyor. muğla tarafında bi çiftlik olması lazımdı komple bunlardan

aynı holsteın ler gibi ama siyah yerleri kırmızı gözlerinin etrafı kırmızı alttaki resimdeki benim boğa holsteın ineğe kırmızı holsteın attırmıştım çok dua ettim dişi olsun diye ama erkek oldu hayırlısı

Kırmızı holstein denilen ırk nail abi de söylemiş ama özel olarak satılan bir çiftlik bulabileceğinizi sanmıyorum,çünkü siyah alacalarla beraber yetiştiriliyor bu hayvanlar da genellikle holstein satan çiftliklerde belki seçmece bulabilirsiniz.

Çağrı link=topic=49143.msg482762#msg482762 date=1323120788' Alıntı:
Kırmızı holstein denilen ırk nail abi de söylemiş ama özel olarak satılan bir çiftlik bulabileceğinizi sanmıyorum,çünkü siyah alacalarla beraber yetiştiriliyor bu hayvanlar da genellikle holstein satan çiftliklerde belki seçmece bulabilirsiniz.

muğla tarafında çiftliğin hepsi bundan

ERKUNT_TRAKTÖR link=topic=49143.msg482809#msg482809 date=1323123748' Alıntı:
muğla tarafında çiftliğin hepsi bundan ama tabi siz herzamanki bildiğinizi okursunuz
:) benle ilgili nerden bir kanıya vardınız ben de onu merak ettim,soruyu soran ben değilim sadece yardımcı olmaya çalıştım arkadaşa bizim çevremizde yok heralde ben burdurdaki çiftlikler için konuşmadım zaten 1 tane çiftlik demeniz de benim dediğimi haklı çıkartıyor ya neyse :)