New Holland T4 Powerstar kabin içi

Ynt: New Holland T4 Powerstar kabin içi

arkadaşlar nwhld motor sanıp aldık 2011 4*4 puls td 90 300 satte 1. elettirik arıza verdi motor kapının önünden kendi çalışıp gidcek diye korktum ,3 ayda anca yaptırdık tam sevindim ki akis keçesi arka yağ atmaya başladı . Servis getir değiştirelim dedi demesine de şimdide kabin uğutu yapıyor. servisi boş verde aklı yetenler direksiyon beyninden geldiğini söylüyor. anlıyacanız 300 satte dökülüyor. siz bu motoru sevdim, beğendim diyorsunuzya ben buna şaşyom. Arkadaş seveceksen bence japon malı kubotomu nedir onu bari veya feend onları sevin BENDE ŞAŞIRMAYIM

çifçilik zor iş link=topic=49176.msg482925#msg482925 date=1323176062' Alıntı:
arkadaşlar nwhld motor sanıp aldık 2011 4*4 puls td 90 300 satte 1. elettirik arıza verdi motor kapının önünden kendi çalışıp gidcek diye korktum ,3 ayda anca yaptırdık tam sevindim ki akis keçesi arka yağ atmaya başladı . Servis getir değiştirelim dedi demesine de şimdide kabin uğutu yapıyor. servisi boş verde aklı yetenler direksiyon beyninden geldiğini söylüyor. anlıyacanız 300 satte dökülüyor. siz bu motoru sevdim, beğendim diyorsunuzya ben buna şaşyom. Arkadaş seveceksen bence japon malı kubotomu nedir onu bari veya feend onları sevin BENDE ŞAŞIRMAYIM
MF ye sahipsiniz heralde

çifçilik zor iş link=topic=49176.msg482925#msg482925 date=1323176062' Alıntı:
çok güzel açıklamışsınız teşekkürler.ayrıca newhollant tan dolayı başınıza gelenlerden geçmiş olsun.
benim kubota 380 saat oldu basit elektrik arızalarından başka birşeyle karşılaşmadım şükür..
traktörün iyisi çok çeken değil, çok sağlam olanıdır...

arkadaşlar bu seriler kubota taklidi dikkat edin kabin tasarımı özellikle... klima tertibatı kubotanın aynısı olmuş gögse almışlar kabinin dıştan görünümü yine öle :))

ceya023 link=topic=49176.msg482965#msg482965 date=1323183110' Alıntı:
arkadaşlar bu seriler kubota taklidi dikkat edin kabin tasarımı özellikle... klima tertibatı kubotanın aynısı olmuş gögse almışlar kabinin dıştan görünümü yine öle :) )
evet aynısı sayılır

arkadaşlar bu seriler kubota taklidi dikkat edin kabin tasarımı özellikle... klima tertibatı kubotanın aynısı olmuş gögse almışlar kabinin dıştan görünümü yine öle
kilima tertibatını göğse almışlar j dere nin bazı modellerinde var n h 6000 seriside aynı yerde kilima tertibatı kubatoyla ne alakası var daha önceden aldılar zaten

ramazanpullu link=topic=49176.msg482990#msg482990 date=1323185594' Alıntı:
kilima tertibatını göğse almışlar j dere nin bazı modellerinde var n h 6000 seriside aynı yerde kilima tertibatı kubatoyla ne alakası var daha önceden aldılar zaten
bu serinin birebir aynısı neredeyse gögsun genel görunumu ve kabinide cok benzer tasarım olarak dikkat edin.. jd nin tasarımlarıyla alakası yok ama kubota nın resmini al bununda karşılaştır cok benzer..

Tüm markalar birbirinden esinlenebiliyor. Bu her zaman vardır. Örneğin Erkuntun Claastan esinlenip çizildiğini söyleyen Ersan abiydi. Bunlar doğal şeyler. Boşverelim kim kimden çalmış çizmiş. Hangisi dayanıklı hangisi daha az arıza verecek hangisi daha hesaplı biz bunlara bakalım. Yoksa o onu çekmiş bu bunu çekmiş önemli değil. Sen gönlüne göre almışsan problem yoktur :)