FENDT Tarla Günü Fotoları (BAŞKENT/Polatlı) 312 Vario

FENDT 312 Vario

FENDT 312 Varionun arkasındaki ekipman çok hoşuma gitti
FENDT 312 Vario kademeli vites olmadığı için kaçıncı viteste çektiğini bilmiyorum :D ama çok süratli çekiyordu

fendt312vario1wv3.jpg

fendt312vario2tc1.jpg

fendt312vario3bc9.jpg

Ynt: FENDT Tarla Günü Fotoları (BAŞKENT/Polatlı) 312 Vario

kaçıncı viteste çektiği dersek hata etmiş oluruz salih çünkü vites yok onun yerine kaçıncı gazda çektik desek doğru olmazmı vites grubu olmayan şanzımanda VARIO

atilla link=topic=5563.msg57884#msg57884 date=1216398020' Alıntı:
salih , 4 silindirli 154 hp fendt 415 vario hakkında düşüncelerini bekliyorum...

önceden 4 silindirli bi traktörün 6 silindirli bi traktöre göre çekişinin düşük olacağını zannediyordum taki düne kadar
4 silindirli olmasına rağmen çekişi 6 silindirlilere göre daha yüksek
buna birde kademesiz şanzıman eklenince ortaya FENDT çıkıyor :D

POYRAZLI SALİH link=topic=5563.msg57899#msg57899 date=1216402108' Alıntı:
önceden 4 silindirli bi traktörün 6 silindirli bi traktöre göre çekişinin düşük olacağını zannediyordum taki düne kadar
doğru ve gerçekçi yorum ..seymen...

POYRAZLI SALİH link=topic=5563.msg57899#msg57899 date=1216402108' Alıntı:

tecrübe etmek en güzeli

Güzel resimler Salih. Tarla gününe gidebilseydim. Muhakkak bu 312 ' yi kullanırdım. Çünkü arkasındaki ekipman çok süper birşey. Bu milsiz gobleleri çok merak ediyorum. Hemen denerdim. Birde dedemlerin köyünde 312 almışlar. Geçen gün gördüm. O yüzden muhakkak bu ikiliyi denerdim....

ARKADAŞLAR YARIN ADANYA GİDİYORUM.......AMCAM FENDT Cİ LERLE KONUSMUS....FISTIK CEVİRME MAKİNASINI GÖTRCEZ.......SÜPER OLCAK....FENDT İN TÜM SERİLERİNİ SÜRCEM....SABAH ERKENDEN GİTCEZ....HAZRLIKLAR YAPLIRKEN ORDA OLCAZ......İŞALLLAH SABAH ERKEN GİTMEMİZİN FAYDASI OLUR....SAAT 10.30 DA BAŞLIOMUŞŞŞ...BİZDE ERKEN GİDİP Bİ FENDTE FISTIK CEVİRME MAKİNASINI TAKCAZ....

akgul link=topic=5563.msg58038#msg58038 date=1216473509' Alıntı:
ARKADAŞLAR YARIN ADANYA GİDİYORUM.......AMCAM FENDT Cİ LERLE KONUSMUS....FISTIK CEVİRME MAKİNASINI GÖTRCEZ.......SÜPER OLCAK....FENDT İN TÜM SERİLERİNİ SÜRCEM....SABAH ERKENDEN GİTCEZ....HAZRLIKLAR YAPLIRKEN ORDA OLCAZ......İŞALLLAH SABAH ERKEN GİTMEMİZİN FAYDASI OLUR....SAAT 10.30 DA BAŞLIOMUŞŞŞ...BİZDE ERKEN GİDİP Bİ FENDTE FISTIK CEVİRME MAKİNASINI TAKCAZ....

inşallah akgül kardeşim yorum görüş resim videolarını bekliyoruz

akgul link=topic=5563.msg58038#msg58038 date=1216473509' Alıntı:
415 vario yu detaylı incele kardeşim....