siz olsanız hangisini secersiniz

Ynt: siz olsanız hangisini secersiniz

çok güzel traktörler var artık insan seçmekte zorlanıyor unutmusun birde case maxxum 110 var onlarda çok güzel ama hayırlısı olsun herkes için herkesın kazancı bol olsun

biz t5050 ' yi aldıktan sonra komşu 2.el sanırım 2005 model bir mf aldı 6465 içim düştü traktöre çok güzel çok güzel o dyna-6 vites sistemi harika elektronik el gazından tut kabin süspansiyonuna kadar çok güzel makine ve aynı paraya aldık onunki çok daha konforlu 135 hp bizimki 96 hp

by.prens link=topic=49260.msg484236#msg484236 date=1323289697' Alıntı:
çok güzel traktörler var artık insan seçmekte zorlanıyor unutmusun birde case maxxum 110 var onlarda çok güzel ama hayırlısı olsun herkes için herkesın kazancı bol olsun
bu saydıkların hepsi güzel traktör ama bence mf çok rahat ve konforlu diğer yönleridf cabası
tabiki daha iyileride var.

orada jd 5100R alman varken digerlerini çok begenmeme ragmen tercih etmezdim...alman kalitesi ile diger iki rakibi italyan ve fransız boy ölçüşemez bence...

by.prens link=topic=49260.msg484301#msg484301 date=1323291132' Alıntı:
yakıt olarak hangisi daha iyidir sizce
5100r benim için çok farklı ama öbür traktörleride boş gecemıyorum

kalite ve sağlamlıkta jd R serisi digerlerinden bayagı önde.. diger iki markanında kendine göre artıları var tabiki.. paran varsa alman alıcaksın paran yoksa japon :) ben japon aldım.. param çok olsaydı belki R serisi düşünebilirdim.. ama fiyatları bi hayli pahalı r serisinin...