deutzda şok karar sizde yorum yazın arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: deutzda şok karar sizde yorum yazın arkadaşlar

bunu traktör ilk çalışma da kızdırma ışığı sönene kadar yapıyor sonra normale dönmesi gerekli ısındıktan sonra dönmüyorsa bir puroglem var demektir servisle görüş istersen

fabrika elemanları bunu 9 kez ayarladılar en sonunda erzurumda sibop taşlama ya verdiler ama sorun çözülmedi ısındıktan sonra arkasında yük oldumu kompresör yaptımı daha aşırı beyaz duman çıkarıyor ama normalmiş meğer

Bizim Fordda soğuk havalarda ısınana kadar böyle beyaz duman atıyordu sonra geçiyordu ama sürekli böyle bir duman normal değil...

sanki bu traktörün mazot pompasında bir sorun var gibi arkadaşım ..
bu traktörü bide başka bir deutz servisine danışsan olur bazı servisler güvenli olmaya bilir ..

bence bu motorun mazot pompasında bir sorun var .......bizim akraba daki erkunt da böyle yapıyordu sonra pompayı yaptırdılar şimdi taş gibi kullanıyorlar hiç bir şeyi yok
bim-*s ??*-s

ilk çalışma anında böyle yapabilir ama çalıştıktan bir süre sonrada aynısını yapıyorsa sorun var. işin şahsuvaroğluna kaldıysa yandın. çünkü müşteriye ilgi göstermiyorlar. herşey satana kadar. benim başımdanda geçti yedek parça konusunda bu firmayla bir olay parçanın parasını peşin gönderdigim halde benim traktör serviste 20 gün yattı. adamlar diyemediki kardeşim parçayı fabrikadan bir traktörden sökek veya bişekilde halledek diyemediler. italyadan parça gelmesini bekledim.

[move] *098*- [size=14pt]YEAGM[/size] *098*- [/move]

EŞEK ÖLÜR KALIR SEMERİ İNSAN ÖLÜR KALIR ESERİ
*098*- SAME ARGON 70 *098*-

Şahsım ve görevimle ilgili bir şikayetiniz varsa buraya tıklayarak sitemiz yönetimine bildirebilirsiniz.

evet yukarıdaki arkadaşa katılıyorum,bizim arkadaşta 150 saatte baskı balata gitti .ama hiç oralı olan yok .satarken öyle anlatıyorlardıki onlardan iyisi yok .bir ara bende gaza gelip deutz alıyordum .deutz cu arkadaşlarım yanlış anlamasın ama iyiki almamışım..çünkü köye giren 4 deutz dan 2 si sorunlu çıktı ve ikiside baskı balata

bence de mazot pompasında sorun var . Servise götürmektense işten çok iyi anlayan tanınmış bir ustaya götür traktörü veya pompayı .

Türkiyenin neresinde olursa olsun bir marka malını sattıktan sonra böyle davranıyorsa ben o markaya yakın sokulmam. Deutz bayi beni arayıp duruyordu 100lük Deutz için. Almam yakın bile sokulmam. Arkadaşım geçmiş olsun sana. Ben de pompadandır diyeceğim ama üstatlar daha iyi bilir. Bilir de üstatlar satmadıki bu traktörü sana. Servisin Bayinin sattığı ürünün arkasında durup çözmesi gerekir. Traktörde dumanı hiç sevmem. 80 66 bir ara duman yapıyordu pompaya baktırdık çözüldü. Çekişini düşürmese bile keyfe keder bu durum, bir sürü para ver sonra duman atsın. Ben bu Deutz ' u beğeniyordum ama şimdi uzaktan bakarım ancak.

eğer deutz firması bunu yapıyosa yazıkalr olsun sattıkları malın arkasında durmaları gerekir. bunun normal olduğunu nasıl söylerler.bence bilirkişi raporu tuttur tüketici mahkemesine ver.

traktör gene serviste şimdi ise başka ayarlar ve parçalar değişecek bakalım düzelecek diyorlar zira erzurum servisi ahmet ustadan memnunum çok ilgileniyor birde sonuç iyi çıkarsa atlattık belayı demektir yarın sabaha herşey belli olacak hayırlısıyla....

kullanılan mazot çok önemli..artık yeni motorlar hep euro dizel istiyor..galiba mazotta biraz yağlı ondanda olabilir.kardeş...

arkadaşım sağlılı bir çalışma değil beyaz duman mazottan kaynaklanıyor kalitesiz servisi çağır çözüm bullsunlar geçmiş olsun

tüketici hakem heyetine git motoru ya yapsınlar yada tümden değiştirsinler kanuni hakkın mırın kırın edemezler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...