Sivas CLAAS Bölge Bayi Faaliyetine Başlamış. Sivas' lı Arkadaşlara Duyrulur...!!

Arkadaşlar sitemize üye Sivas' lı arkadaşlardan sürekli CLAAS' ın Sivas bayisi açılacak mı? veya açılma ihtimali var mı? diye sorular alıyordum. Merak eden arkadaşlar çok vardı. Bugün nette gezerken gördüm. Sivas bayiside faaliyetine başlamış. Sivas' lı arkadaşlara müjdeyi vermek istedim. Sivas' lı arkadaşlara hayırlı olsun....

ÖZMEN KARDEŞLER SAN.TİC.LTD.ŞTİ
SİVAS BÖLGE BAYİ

http://intoko.kijiji.com.tr/c-Oto-Diger-Vasita-Tarim-Araclari-CLAAS-TRAKTORLERi-W0QQAdIdZ337268432

Ynt: Sivas CLAAS Bölge Bayi Faaliyetine Başlamış. Sivas' lı Arkadaşlara Duyrulur...!!

Xerion da ellerin de var hee maşallah da onu alacak bi babayiğit yok be yaw :S :) hayırlı olsun sivaslılara

Ynt: Sivas CLAAS Bölge Bayi Faaliyetine Başlamış. Sivas' lı Arkadaşlara Duyrulur...!!

Ally TOKMAKCI link=topic=49397.msg486207#msg486207 date=1323532684' Alıntı:
Xerion da ellerin de var hee maşallah da onu alacak bi babayiğit yok be yaw :S :) hayırlı olsun sivaslılara
Bence sivastan çıkmaz, belki kangalda çiftlikler alabilir.

Arkadaşlar o fotoğrafları Tuzla ' da Enka ' nın merkezinde çekmişler sanırsam. Ellerinde XERION yoktur sanırsam. Genede ben idda etmeyeyim ama...:D

çiftçi58 link=topic=49397.msg494893#msg494893 date=1324405969' Alıntı:
tamamdır erkan abi aradım yarın tekrar arayacam fiyatlar için şarkışladaymış şimdi traktörler yokmuş 2 haftaya gelecekmiş

Yayınladıkları ilanlarda gördüğüm kadarıyla Mahindra ve McCormick ' leri getirmişler. Ama dediğin gibi CLAAS ' lar yok sanırsam. Geldine gider yakından incelersin. Bizde fotoğraflarını bekleriz...