Landwirtschafts Simulator yama istek bölümü!!!

Ynt: Landwirtschafts Simulator yama istek bölümü!!!

arkadaşlar bana ot biçme ile römorkunu bulabilirmisiniz yamlız ikisine ismi dosyalı olsun hani programınan yüklüyorduk yaa işte o dosya dan olsun

soner42 link=topic=5579.msg60737#msg60737 date=1217406591' Alıntı:
arkadaşlar bana ot biçme ile römorkunu bulabilirmisiniz yamlız ikisine ismi dosyalı olsun hani programınan yüklüyorduk yaa işte o dosya dan olsun
oy biçme yamasının lsmi biçiminde yaması sanırım yok bulursam paylaşırım....Ama zaten ot biçme yaması zaten setup biçminde nasıl lsms instal şeklinde nasıl olcak anlamadım eğer o yamaları sadece ekipmanlarını yani romork ve biçim ekipmanını paylaşsak bile ot biçemessin çünkü ot yamayla gelen bişey (benim bildiğim...)

arkadaşım gecenlerde yayınlamış oldugun data klasörüne daha hala cözüm bulamadım 4 gözle bekleyiyoruz kopyala yapıştır 2 die geçiyor.

nasıl yani yapamadın yaa basbaya dedigin gibi yaptık işte tam oyuna girecek siyah ekran cıkıor normalde daha öncesi oyunda hiç bi problem yoktu

Oyun alman yapımı olduğu için bu yamaları yapanlar da almanlar bu yüzden türk markaları yok dünyaca bilinen markaları isterseniz bulabiliriz ama tümosan erkunt vs traktörler yok