GERCEKTEN TRAKTÖRDEN ANLAYANLAR YARDIM !

30.10.2009
2,212
2,419

Selam arkadaslar ben özkan. Yıllık Yaklasık 5 bin dönüme yakın arazi ceviriyoruz 2 tane 3105 le. Ancak 3105 lerden birtanesi 2003 model yaşlandı onun yerine daha yeni bişeyler almayı düsünüyoruz. şimdilik araştırıyorum sizlerede danışmak istedim. Aklımdaki traktör : Massey Ferguon 6470 bu traktör hakkındaki görüşleriniz kullanan veya yakınınızda varsa görüşlerinize ihtiyacım var. Ayrıca başka güzel traktör tavsiyede ederseniz onada acıgım simdiden tesekkürler :)

Ynt: GERCEKTEN TRAKTÖRDEN ANLAYANLAR YARDIM !

söylediğin traktörler 6 silindir yakıt konusunda sıkıntı cıkarırlar bence. ayrıca 6470 dememin sebebide o işte 4 silindir içindeki en avantajlı , güclüsü. Yinede önerin için tesekkürler

6470 kullanma firsatim oldu.gercekten guzle traktor.heleki otomatik pilotuda olursa tadindan yenmez.yakiti gucune gore gercekten az.ama suan turkiyenin hic bir yerinde sifir 6470 yok.almak istersen abyinle irtibata gec ve siparis ver.1-2 ay surer gelmei.

arkadaşlar fendt i tavsiye etmişte türkiyede servisi ve parça satışı çok az sorun yaşarsın bence...hemde sana getirenlerde pahalı çekerler.... john deere 6330 6430 premium alsan daha iyi her yönden. sanayiye sadece bozulan komşuların traktörlerini çekersin ama seni çekmezler... :D zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

büyük traktör demek büyük çifçi demek trakkulupün %15 20 si demek buda zaman demek :)
bnm işlediğim arazinin 16 katını işliyon buda 16 tane td65s yapar :) :D
işlh istediğin gibi traktör olur kullanmaynca bişe diyemiyor insan :)
ama şu şekilde örnekler vereblrm john deere nin 6000den yıkarsı serileri çok güzl bi bak :)
mf konusunda pek bilgim yok :)
nh lere bakabilrsn :) caselerde iyidir :)
claas lar manyk yeterki servisi olsun al derim :)
same deutz sağlam traktörlerdir ykıtlarıda az olur.
bu markalardan bi seçim yap derm zaten pek marka kalmadıda herneyse :)

6465 kullandım gerçekten çok güzel traktör, dyna-6 şanzuman elektronik el gazı kabin süspansiyonu her yerine hayran kaldım bence tek kötü yanı perkins ve 6 silindirli olmasıydı ama bildiğim kadarıyla 6470 sisu ve 4 silindirli zaten o serinin en güzel motoru 6470 modelinin üzerinde

Benim önerim NH gerek tarla gerekse yol kulanımı çok güzel ekonomik parçası çok kısa sürede temin edilebilir çok bakım gerektirmez mf ve digerleride güzeldir ama ben getire firmaya bakarım

Önerileriniz için çok tesekkürler. 6470 gercekten güzel ama beni düsündüren tek sey yakıt konusunda nasıl oldugu ve fiyatı 75.000 euro civarında bir para acaba degermi o paraya diye kararsız kalıyorum