TRAKTÖRDE MÜZİK SİSTEMİ ????

Ynt: TRAKTÖRDE MÜZİK SİSTEMİ ????

jvc var bende td 65 dt de sadece cd var usb dir karttır vs ole biseyı yok tarlada yolda ve ormanda hic sıkıntı cıkarmadı ama tuzlu biraz kampanyalı fiyatı 200 liradı simdi nedir bilemm tavsiye ederm yada sony nin modellerine bak derim sony nin ustune tanimm zaten

nh_fıat link=topic=49431.msg487468#msg487468 date=1323631571' Alıntı:
ben navitech ten memnunum ve tavsiye ederm. td serisine uygun gözde akbinde büyük haporlör yeri var ve bnm gösterdiğim haporlörden takablrsn ama pahalı biraz. haporlör olark devamlı pıooner kullandığımzdan pıooner diorm .
ben devamlı sıraya göre çaldırıyorm ama o karışık olanda olmalı denemedim ama %90 vardır.
traktörnüzün markası ney ?
navitech ' i sanırım alacağım. cd siz ve ön kapağı sökülmeyenlerinden. ne kadar az özellik o kadar sağlam olur diye düşünüyorum. traktör çünkü takacağımız yer. gözde kabinde evet hop ve teyp için yerler mevcut. hali hazırda takılı olarak da külüstür bir sistem var. kaset teypten çıkmıyor :) kullanmıyoruz da traktör çalışırken çünkü ses hiç anlaşılmıyor :( traktör john deere 5055e. yeni aldık. sistemi değiştireceğim ama bu ara netten harıl harıl ses yalıtımı ile ilgili bilgi edinmeye çalışıyorum, extradan :)
hoparlör pioneer olabilir, ne kadar pahalı olursa olsun. ancak amfi bağlamadığımız takdirde 50 watt çıkış olan bu playerler için düşük wattlı hoparlör bulmak lazım. min20-max100 watt değerlere sahip 10-12 cm çift yollu hoparlör uygun olur kanısındayım. gönül isterki 3 yollu 400-500 watt hoparlörler ama amfi olmayınca bunlar da olmuyor. sizin pioneerler kaçar wattlık, tek yollu mu çift mi? bilgi verebilir misiniz?

arkadaşlar sanırım aradığımı buldum gibi. 2 x 180 watt mini stereio oto amfisi. fm radyosu, direk kart okuyucusu ve usb port var. iki adet 3 yollu oval hop taktık mı iş tamam sayılır. toz kaçtı, kırıldı vs vs derdi olmaz. linki inceleyip görüş bildirmenizi istiyorum.
http://www.teknomodi.com/urun.php?no=415

uraltay link=topic=49431.msg487738#msg487738 date=1323655817' Alıntı:
arkadaşlar sanırım aradığımı buldum gibi. 2 x 180 watt mini stereio oto amfisi. fm radyosu, direk kart okuyucusu ve usb port var. iki adet 3 yollu oval hop taktık mı iş tamam sayılır. toz kaçtı, kırıldı vs vs derdi olmaz. linki inceleyip görüş bildirmenizi istiyorum.
güzel bir çözüm olabilir
ama benim tavsiyem http://www.hepsiburada.com/Liste/navitech-tdc-4010-usbsdaux-calar/productDetails.aspx?productId=otdeltdc-4010&categoryId=26080
http://www.hepsiburada.com/Liste/pioneer-ts-g1711i-17cm-tek-yollu-mid-170-w-hoparlorler/productDetails.aspx?productId=otaytts-g1711i&categoryId=26090 mp3 çalar 4 çıkışlı olunca 4 tane de hoparlör bağlarsan bence gayet başarılı bir sistem olur traktöre göre.

uraltay link=topic=49431.msg487633#msg487633 date=1323641085' Alıntı:
navitech'i sanırım alacağım. cd siz ve ön kapağı sökülmeyenlerinden. ne kadar az özellik o kadar sağlam olur diye düşünüyorum. traktör çünkü takacağımız yer. gözde kabinde evet hop ve teyp için yerler mevcut. hali hazırda takılı olarak da külüstür bir sistem var. kaset teypten çıkmıyor :) kullanmıyoruz da traktör çalışırken çünkü ses hiç anlaşılmıyor :( traktör john deere 5055e. yeni aldık. sistemi değiştireceğim ama bu ara netten harıl harıl ses yalıtımı ile ilgili bilgi edinmeye çalışıyorum, extradan :)
hoparlör pioneer olabilir, ne kadar pahalı olursa olsun. ancak amfi bağlamadığımız takdirde 50 watt çıkış olan bu playerler için düşük wattlı hoparlör bulmak lazım. min20-max100 watt değerlere sahip 10-12 cm çift yollu hoparlör uygun olur kanısındayım. gönül isterki 3 yollu 400-500 watt hoparlörler ama amfi olmayınca bunlar da olmuyor. sizin pioneerler kaçar wattlık, tek yollu mu çift mi? bilgi verebilir misiniz?
navitech in ses çıkışı ve parça kalitesi çok iyi cd çıkışlı almak istemiyorsan al bunu http://www.hepsiburada.com/Liste/navitech-tdc-4010-usbsdaux-calar/productDetails.aspx?productId=otdeltdc-4010&categoryId=26080 yorumlarıda oku hepsi çok güzl dio radyosuda çok iyi diolar .navitech ten 2 tane teyp aldım 2 side yüzümü kara çıkarmadı memnunum yani.traktör die illa özellksiz almana gerek yok para sorun deilse bnm traktöre taktığmdan al cd okumamazlık ypmıyor kumandalı radyosu iyi :)
bnm arkadşın td gözde kabininde 2 tane büyük 2 tane ufak takma yeri vardı sizinki nasıl ?
ses yalıtımyla ilgili bilgim yok :)
bnm gösterdiğim hoparlör arabada kullanıyorm 4 yollu 440wattlık 15-22cm traktöre olurmu bilmem
uraltay link=topic=49431.msg487738#msg487738 date=1323655817' Alıntı:
kafana yttıysa al ürün hakkında bilgim yok zaten ürünü çözemedim :S
işlh memnun eder :)

nh_fıat link=topic=49431.msg488083#msg488083 date=1323709306' Alıntı:
ürün hakkında bilgim yok zaten ürünü çözemedim :S
işlh memnun eder :)

linkteki ürün 2 x 180 wattlık mini bir stereio amfi. ayrıca üzerinde radyo ve mp3 oynatıcısı var. usb girişi ve sd kart girişi de mevcut. 12 volt elektrik sağladığında evde, işte, traktörde seyyar bile taşıyabilirsin. mp3 playere göre artısı watt ının yüksek oluşu, bu bize ne kazandırır? normal teyplerde sınırları zorlayarak kullandığımız hopların da büyüğünü çok da rahat çalabilmemizi sağlar. ayrıca da sağlamlığı diğer avantajı. dezavantajı ise sadece iki hoparlör bağlayabilmen. bir de estetik olarak playerler tabiki de daha yakışıklı durur. biraz daha araştıracağım bakalım, buralarda bulabilirim belki, elden felan görüp test etme imkanı bulabilirsem sağlıklı bilgiler verebilirim. 15 tatil yaklaşıyor, karaköyde elektronikçilerde elbet benzeri ürünler vardır. ama hoparlör durumunu hala anlamadım. millet 400 wattlık 3 yollu hopları amfisiz kullanıyoruz, çok da iyi verim alıyoruz diyorlar. aklıma bir türlü yatmadı olay. sonuçta teyplerin her bir çıkışı 50 watt. hoparlör geri kalan 350 wattlık gücü bulamayacağına göre nasıl iyi performans sağlayabilir ki? bir bilenle görüşmeden de aklıma yatmayacak sanırım.

arkadaşlar benim phantoma pioneer bu teypten http://www.vatanbilgisayar.com/Oto%20Ses%20Sistemleri/pioneer-deh-2300ub-deh-2300ub-cdmp3wmawav-usb,-calar,-rds,-50wx4,-onaux,-rca,-kirmizi-tuslar/productdetails.aspx?I_ID=53788 ve bu hoparlörden http://www.vatanbilgisayar.com/oto-ses-sistemleri/pioneer-ts-g1012i-ts-g1012i-10cm-2-yollu-hoparlor-(mid,tiz),-120-w/productdetails.aspx?I_ID=43419 aldım AMA BU HOPARLÖR 10 CM PHANTOMLARIN(3085) ORİJİNAL HOPARLÖRLERİ 10-13 CM Mİ?? EĞER 10 CM DEĞİLSE KÖYE GİTMEDEN DEĞİŞTİREYİM LÜTFEN ACİL CEVAP SABAH GİDECEM

13 cm lik alırsın eğer yeri dar ise genişletirsin, traktörde kaliteli müzik için hoparlörlerinizin kaliteli ve güzel ses çıkarabilmesi için hacime (ayrıca kabine) ihtiyaçları vardır.USB girişli olması tercihiniz olsun cd ler belli bir süre sonra zıplamaya başlıcak mekanikleri arızalanacak o yüzden Usb girişli olması tercih olsun artı bilinen markalar Pioneer ,Jvc, alpine, kenwood, sony bunlar güzel markalar

eagerman27 link=topic=49431.msg511389#msg511389 date=1326493321' Alıntı:
13 cm lik alırsın eğer yeri dar ise genişletirsin, traktörde kaliteli müzik için hoparlörlerinizin kaliteli ve güzel ses çıkarabilmesi için hacime (ayrıca kabine) ihtiyaçları vardır.USB girişli olması tercihiniz olsun cd ler belli bir süre sonra zıplamaya başlıcak mekanikleri arızalanacak o yüzden Usb girişli olması tercih olsun artı bilinen markalar Pioneer ,Jvc, alpine, kenwood, sony bunlar güzel markalar
ben hoparlörde teyp de aldım ikiside pioneer fakat aldığım hoparlör 10 cm kabin orijinal genişletmek değil de üzerindeki hoparlör kaç cm motor köyde bende yarın gidecem sırf bunu denemek için onun için soruyorum eğer 10 cm değil se değiştireyimde öyle gideyim diye

Tirakturde muzik sistemi ?

Bak simdi dostum git bi oto aksesuarcisina kendine buyuk bi kasa yaptir jameson teyip ve poiner anfi al yanliz anfi 2 bin voltluk olsun sonrada iki adet 500 voltluk hoperlur al ve bi bufur al bin voltluk onlari kasaya saglamca yerlestir monte et ve kasayi tirakture monte et elektirikcide baglantisini yap ve sonra sesini sonuna kadar ac koy yolarinda tur at yanliz kulagina pamuk tikamayi unutma . Maliyet 1.5 bin tl

Ynt: Tirakturde muzik sistemi ?

Hebun021 link=topic=49431.msg513205#msg513205 date=1326731146' Alıntı:
Bak simdi dostum git bi oto aksesuarcisina kendine buyuk bi kasa yaptir jameson teyip ve poiner anfi al yanliz anfi 2 bin voltluk olsun sonrada iki adet 500 voltluk hoperlur al ve bi bufur al bin voltluk onlari kasaya saglamca yerlestir monte et ve kasayi tirakture monte et elektirikcide baglantisini yap ve sonra sesini sonuna kadar ac koy yolarinda tur at yanliz kulagina pamuk tikamayi unutma . Maliyet 1.5 bin tl
kabinin neresini bağlamayı düşünüyon bufuru anfiyi kolonları ?

uraltay link=topic=49431.msg487437#msg487437 date=1323630841' Alıntı:
navitech lere baktım biraz inceledim. ucuz yollu cihazlar. güvensizlik verse de sizler ille de al memnun kalırsın derseniz alacağım. hoparlör olarak kaç wattlık, kaç yollu hoparlör tavsiye edersiniz? çünkü hoparlörler de playerler kadar belki de daha fazla önemli. ama marka yerine takıp test ettiğiniz ürünlerin modellerini belirtirseniz sevinirim. bir de bu navitechler de mp3 dinlerken belli bir sıra ile mi çalıyor yoksa shuffle dediğimiz karıştırarak çalma modu da var mı? bu özellik olsa iyi olurdu. bizim kabin orjinal değil. orjinal kabinli bir traktöre binmediğim için de ne kadar gürültü alıyor bilemiyorum. tek bildiğim kabin markası GÖZDE ve tercih edilen bir kabin olarak duymam. gacırtı felan yok. bunu da dikkate alarak hoparlör tavsiye ederseniz sevinirim. ayrıca kabinlerde sonradan yalıtım söz konusu mu? yaptığınız uygulamalar var mı?
Pioneer al derim benim JD de var daha bişey yok demekki traktör için üretilmiş açılırkende FARMTREAD yazıyor ses netliğide mükemmel orjinal üstünde geldi benimki ama orjinal kabin bu teyp in fiyatıda 300 TL civarında lamak istersen şiddetle tavsiye ederim . *098*-

Saydığın tesisatın traktöre fazla geleceği düşüncesindeyim :) Benim arabada bile bu kadar pahalı tesisat yok kolonlar orjinal bide anfi bufır bu kadar . traktöre gereksiz :D