B B S TARIMSAL MEKANİZASYON

Ynt: B B S TARIMSAL MEKANİZASYON

bahattinceylan link=topic=49436.msg486933#msg486933 date=1323603262' Alıntı:
B B S TARIMSAL MEKANİZASYON OLARAK RÖMORK VE TARIMSAL MEKANİZASYONDA FARKLI ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ
Trakkulüp e hoşgeldiniz, ürünleriniz ile ilgili resim ve video paylaşırsanız daha iyi olur. Yinede size en çok; bu remork kaç para? diye sorulacaktır..:D

Hoşgeldiniz Trakklüp ailesine. Nail abinin dediği gibi sizlere en çok sorulacak soru ürünlerinizin fiyatlarıdır. Ürünlerin resimlerini ve yanlarına fiyatlarını yazarsanız çok iyi olur. Birde ;

' ' B B S TARIMSAL MEKANİZASYON OLARAK RÖMORK VE TARIMSAL MEKANİZASYONDA FARKLI ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ ' ' ne tarz farklılıklarınız var?

5 para etmez romork yapiyorlar.gecen sene aldim 1 tane meger tekerlekleri 20 cm geriye koymuslar.isin aci tarafi ben firmayi aradigimda cevabin susekilde verilmesi.evet o romorkta hata vardi.mubarek insanlar madem sorun vardi neden benim aramami beklediniz.sonra romorku aldilar koyden.ha bugun ha yarin 1 ay sonra teslim ettiler.organizenin o yolu eskittim.en son gittigimde aldigim cevap daha enterasandi.zaten sizin romorka 2 kere nakliye yaprik gonderecez ,gelip durma dediler.madem iyi romrok yapsaydinizda gelip gitme olmasaydi.sanki tekerlerin yeri benim hatmmis gibi konustar.bizim romork koye geldikten sonra hala ogluda gitti aldi.ondada sorun var.tekerlegi surtuyor bilmem ne.benim romorku merak edenler bbs nin internet sitesine girin.cift dingilli 10 tonluk mavi romork.bu yazdiklarimi firma yetkilisi ne der acaba

cıvıq06 link=topic=49436.msg487011#msg487011 date=1323610443' Alıntı:
5 para etmez romork yapiyorlar.gecen sene aldim 1 tane meger tekerlekleri 20 cm geriye koymuslar.isin aci tarafi ben firmayi aradigimda cevabin susekilde verilmesi.evet o romorkta hata vardi.mubarek insanlar madem sorun vardi neden benim aramami beklediniz.sonra romorku aldilar koyden.ha bugun ha yarin 1 ay sonra teslim ettiler.organizenin o yolu eskittim.en son gittigimde aldigim cevap daha enterasandi.zaten sizin romorka 2 kere nakliye yaprik gonderecez ,gelip durma dediler.madem iyi romrok yapsaydinizda gelip gitme olmasaydi.sanki tekerlerin yeri benim hatmmis gibi konustar.bizim romork koye geldikten sonra hala ogluda gitti aldi.ondada sorun var.tekerlegi surtuyor bilmem ne.benim romorku merak edenler bbs nin internet sitesine girin.cift dingilli 10 tonluk mavi romork.bu yazdiklarimi firma yetkilisi ne der acaba
o römork benimde hoşuma gidiyordu .....

cıvıq06 link=topic=49436.msg487011#msg487011 date=1323610443' Alıntı:
:) dıştan güzel görünüyor ama tabi kullanan bilir.. bizim köydede 3tane aldılar bizirisi 12tonluk tırtipi diğerleri dönerli 2-3tane filanda eski römorka damper attılar şikayet duymamıştım.

Acemilgi benimle attilar sanirim.
Romork ilk geldiginde dedim arka aydinlatmalarina bakiyim calisyormu.taktim prizi traktore yanmadi.acaba dedim fislermi uyumsuz.traktorun orjinal erkek fisiyle denedim yine yanmadi.onu sok bunu tak derken babam geldi.napiyosun dedi.dedim frenleri yakmaya calisiyom.babam sordu baktinmi icinde ampul varmi? Baksamki ampul filan yok.sonra gidip ampulleri aldim taktim calisti.firma sahibine 3 tane ampulden kactigi icinde saygilarimi sunarim