6 Ay Vadeli Mazota İlgi

Kütahya nın Hisarcık ilçesinde Tarım Kredi Kooperatifi tarafından 6 ay vadeli faizsiz mazot satışına çiftçiler büyük ilgi gösteriyor.
680 ortaklı Hisarcık Tarım Kredi Kooperatifi yetkilileri, 6 ay vadeli ve sıfır faizli akaryakıt satışlarından sadece Tarım Kredi Kooperatifinin ortağı olan çiftçilerin faydalanabileceklerini belirterek, “ Çiftçilerimiz aldıkları mazotu 6 ayın sonunda veya bu süre zarfında istedikleri zaman faizsiz olarak taksit taksit ödeyebilirler. Çiftçilerin mazota ilgisi büyük, hububat ekim döneminden bu yana mazot satışlarımızda büyük artış oldu. Ayrıca çiftçilerimizi rahatlatmak amacıyla daha önce 5 ay olan vade süresini 6 aya çıkardık “ dediler.

Ynt: 6 Ay Vadeli Mazota İlgi

Tanırım bundan önceki müdür hemşehrim olur.Çok faal bir Kooperatif kutluyorum.Darısı diğer çevre Kooperatiflere.Nail bey Seyitömer T. kredi çalışıyor mu?Yoksa kapandı mı?

maygun10 link=topic=49477.msg487792#msg487792 date=1323684985' Alıntı:
Tanırım bundan önceki müdür hemşehrim olur.Çok faal bir Kooperatif kutluyorum.Darısı diğer çevre Kooperatiflere.Nail bey Seyitömer T. kredi çalışıyor mu?Yoksa kapandı mı?
Çalşıyor, şimdi müdür Ali Ekit.. Biz orayla çalışıyoruz, limit doldu:D sermaye yükseltecez..

Sağolun Nail bey önderlik yapıyorsunuz.Sayenizde çiftçilerde yaralanıyor.Tarım Kredinin köye yakın olması büyük avantaj.Ben 1986 yılında Tavşanlı da başlamıştım göreve o zaman Ahmet Yaçın abimiz Müdür dü Kuruçay Köylüydü sağmı bilmiyorum.Oğlu Tavşanlı Tur' Başkanıydı ama o daha sonraki yıllarda ölmüştü.

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us