Belçika ' da nüfusun çoğunluğunu oluşturan ve Avrupa ' nın ekonomik olarak en gelişmiş bölgeleri arasında gösterilen Flaman Bölgesinde halkın yarısının ' hırsız ' olduğu ortaya çıktı. Yapılan bir araştırmaya göre Flamanların yüzde 49,5 ' i hayatında en az bir kez bir şey çalmış


Hükümet seçimlerden 545 gün sonra güvenoyu aldı
Artık bir hükümetleri var
Belçika ' da 540 günlük hükümetsizlik rekorunda sona gelindi
Belçika ' nın bölünmesine destek azaldı
Tüm ilgili haberler
Kişi başına düşen gelirin 32 bin Euro ' yu bulduğu Flaman bölgesine Hıristiyan Sağlık Sigortası ' nın yaptığı geniş katılımlı bir araştırmada iki Flamandan birisinin geçmişte bir şey çaldığı ortaya kondu. Bunlardan beşte birinin ise yakalandığı ve hırsızlık yüzünden adli takibata uğradığı kaydedildi. CM yetkilisi yaptığı değerlendirmede ' ' Deneklerimizin yarısı geçmişte hırsızlık yaptığını açıkça itiraf etti. Buna göre ankete katılanların yüzde 14 ' ü bisiklet çalmış. Yüzde 74 ' ü hırsızlık sırasında yakalanıp para cezasına çarptırılmış. ' ' şeklinde konuştu.

Ankete katılanların yüzde 7 ' si çalıştıkları işyerinden bir şey çalarken, yüzde 15 ' i fazla mesai ya da harcırah noktasında işverene yanlış bilgi vermekten kaçınmamış.

CİHAN