tumosan hidrolık sorunu

2005 model 8280n traktörüm var tarlayı sürerken arka hidrolik havada takılı kaldı inmiyor bu sekılde sorun yaşayan varmı yorumlarınızı beklıyorum

Ynt: tumosan hidrolık sorunu

hayret İLK defa duyuyorm tümosanın hidroliklerinden SORUN verdiğini bilgim yok malesef.
yağla ilgili olablrmi ? yada indir kaldır kolunun biyeri fln çıktıysa görev yapamıyosa

55-56s link=topic=49500.msg488280#msg488280 date=1323717691' Alıntı:
fiatlarda koltuuğn altındaki yuvarlak hassasiyet ayar yeri var onu + ya çeviriyosun ama tümosanlarda bilmiyorum
KATILIYORUM,
sürüm yaparken ayagınla oynamısındır hassasiyet ayarını, o zmn hiç inmez veya - ye cekmişşen hiç kalkmaz...

ara kolu yani orta kol takılan traktörün hassası yerinden kurtulduysa içerden bu sorunla karşılaça bilirsin hassası elinle bi kontrol et gevşeme varmı...

atabey link=topic=49500.msg489260#msg489260 date=1323813859' Alıntı:
ara kolu yani orta kol takılan traktörün hassası yerinden kurtulduysa içerden bu sorunla karşılaça bilirsin hassası elinle bi kontrol et gevşeme varmı...
tümosanda hassasiyet ara koldan degil normal koldan esneme yapar

aynı 82 80 de sorun cıktı bır abı nın senın gıbı hıdrolıkler hıc ındırmıyor servıste ufak bır o - rıng kopmus 15 dakıkada hallettıler oda 2005 model dı fakat baska bır 90 80 dede 2011 model asagıya dusurme yapıyor ve hıc kaldırmıyordu o hala servıste...

Cihan_özece link=topic=49500.msg489253#msg489253 date=1323813396' Alıntı:
fren balatalarının talaşları olabilirmi acaba :S
serviste fren balataları bitıyor dedi talaşlama ondan kaynaklandıgını söyledi bugun de hidrolık hic kalmıyor valfde calısmıyor servisi aradım oglen pompa hava yapmıs dedı yagı degiştir yılda 4 kerede filtre degiştir dedi

saatı normal modelıne gore benımkı 2005 model 6000saatte simdi yagını fıltre degıstirecem duzelmezse bakacaz bir cagrasine yılbasından sonra servis klasik serinin levyelisicıkacak diyor onuda bekliyorum acıkcası