LS 2008 Detaylar...

LS 2008 ' de çok hoşuma giden bir detayı sizlere sunmak istiyorum arkadaşlar.

Küçük bir motora büyükçe bir alet taktım. Motor küçük olduğu için, birde hiç ağırlık olmadığı için alet motorun sürekli dengesini bozuyordu. Düz gitmesini engelliyor, patinaj çektiriyor ve önünü kaldırıyordu. Daha sonra motorun önüne bir tane ağırlık taktım, kısmende olsa motorun dengesi biraz sağlandı. Ama alet çok büyük olduğu için yine de bu ağırlıklar yetmedi. Bir tane daha ağırlık koydum motora, işte bu sefer denge tamdı. Direksiyonu çevirdiğim tarafa gidiyor, önü kalkmıyordu ama bu seferde ağırlık çok olduğu için motoru epey yavaşlatıyordu. Bu tepkiler beni gerçekten büyüledi, aynı gerçekteki gibi. Ağırlığı artırınca motorun çekişi artıyor ama hızı da azalıyordu. Şimdi videoda sizde izleyince göreceksiniz. Belki videolardan tamamen anlaşılmaz ama kullanan için ne kadar çok fark ettiğini bilemezsiniz. Çabuk yüklensin diye videonun kalitesini biraz düşürdüm, umarım bişeyler anlaşılır. Daha sonra da römork çekerken yaptığım denemeleri sizlere aktarağım.

http://www.dailymotion.com/meskisehiri/video/x66t1m_ls-2008-detaylar-1-wwwtrakkulupnet_fun

Ynt: LS 2008 Detaylar...

mesela bende 75000 kg lik bir romork var ful dolu olduğu zaman mf255 9 km den fazla yukarı sürat yapmıyo hatta bayırda bayılıyo 3 veya 4 km hız yapıo buda büyüleici oluyor ve oyuncuya zevk veriyor keşke oyun direksiyon setlerini de desteklese de direksiyon ve pedal setleriyle oynayabilsem hatta mustafa fark ettin mi bilmiyorum 1 numaralı tuş 1. vitesi 2 numaralı tuş 2. vites vs temsil ediyor ve 1 numaralı tuşa bastığın zaman 1. vites hızında gidiyor traktör ve tarla içinde buğday çekerken çok zevkli oluyor

Aynen arkadaşlar ikinizede katılıyorum.Ve bir şeyi aktarmak istiyorum; 50.000 KG ' lik romörku tam olarak doldurduğumda Fendt 936 ' nın önü kalkıyor.Geri geri gideceğim zamanda arkası kalkıyor.Fren yaptığımda arkadaki yük traktöre vuruyor ve arkasını kaldırıyor.:D

Oyunun detayları müthiş.Birde modları kolay kolay bulunsa süper olacak!

Evet vitesleri biliyorum, onlara basında insanın eli acımıyor. Hatta tarlalar çok büyük olduğu için ben biçerde 2 ' ye basıyorum o kendi biçiyor, zaten git git tarla bitmiyor. :)

Bu 50 ve 75 tonluk römork nasıl bişey ya, ben görmedim hiç. bende 35 tonluk vardı, onu 40 tonluk yaptım sadece. 50 ' nin resimlere bi bakabilir miyim? Ya da elinizde bulunan en büyük römorkların bir kaç resmini atsanız.

50 tonluk romörk ' ü ayarlarından oynarak yaptım. :D Şimdide motorların gücünü nasıl arttırırım diye onu arıyorum. :D
resim20072008203833cp1.jpg

resim20072008203838nd4.jpg