NEW HOLLAND TD90D

ARKADAŞLAR BAZI KODLAR VAR SATIŞ LİSTESİNDE SC 1317 VEYA 1319 BU KODLARIN MANASNI BİLEN VAR MI
BUGÜN SİPARİŞ VERDİK 90LIK 73.5 BİN TL KABİNLİ KLİMALI RADİAL LASTİKLİ PLUSS DAN KODLAR RIN MANASINI YAZABİLİRMİSİNİZ

Ynt: NEW HOLLAND TD90D

Stelyo arkadasıma katılıyorum ama yardımcı olacak bir husus var liste fiyatından büyük motorda hemen hemen 10 bin ve daha fazla olabilir küçük motorda ise en fazla 5 - 6 bin düşürüp ona göre pazarlığınızı yapın

Ynt: NEW HOLLAND TD90D

kardeş bende alayım bitane bizim burda full 85 bin cekiyolar yaww kız-*sw bu ne kardeşim böyle adaletmi olur bu nh neye istiyor anlamadım parayı ne hüneri var çekeri dönmüyor tarlada kabinli ne var kabinde klima vitesler yanda motora intercool şimdiki motorların hepsinde var daha fazlası olanda var adı varmış new miş ben tarlada rahat edemessem yanarım verdigim paraya taş topluyorum makineyle taş tıkanıyor bir saatte anca acıyorsun başka modelde geri kusturmavar tıpır tıpır döküyor devam ediyor kepce var pancar sarcan ızdırap kazana takla attıralım diyoruz çıkış yok pulluk ta önlerini kaldırıyor batınca esneme yok pulluga teker takcakmısım cçr-*-s 4 pulluga adamlar takmadan sürüyolar ha neymiş markaymış servisi varmış parcası varmış bi balata 900 tl hersene atıyorlar bizim burda almıyorum ben 90 moksan böyle işmi olur arkadaşlar iç-*-* iç-*-*