hayatınızda sizi degiştiren bir olay yaşadınız mı?

Ynt: hayatınızda sizi degiştiren bir olay yaşadınız mı?

gezegen link=topic=49665.msg493410#msg493410 date=1324243052' Alıntı:
yapma yav : ' ( allah rahmet eylesin duygulandım şimdi beav bi cıgara daha yaktım
hepiniz saolun abi elbet sende bende çevremizdekilerde ölecek bu değişmez ama inş ALLAH (cc) hayırlı ve sevdiklerimizi daha fazla üzmeyecek olaylar sonucu ölmemizi vesile eder.

saimbal link=topic=49665.msg493415#msg493415 date=1324243419' Alıntı:
hepiniz saolun abi elbet sende bende çevremizdekilerde ölecek bu değişmez ama inş ALLAH (cc) hayırlı ve sevdiklerimizi daha fazla üzmeyecek olaylar sonucu ölmemizi vesile eder.
AMİN YEGENİM AMİN : ' ( : ' (

saimbal link=topic=49665.msg493403#msg493403 date=1324242512' Alıntı:
yazan herkezin başka konulardaki yorumları ne kadarda mutlu insan olduklarını gösteriyor ama herkezin hatırladığında yutkunduğu bir olayı var. ama abi snn olayın bnm için daha dikkat çekiciydi. benim dayımda ormanda vefat etti 55-46 nın tentesini söktürmüş alındığından bu yana sökülmeyen tente yaklaşık 20 yıl o iş için sökülmüş. gecen sene okulda gayet mutluydum insana malum olurmus derler ya eve gelicem ama yol bi türlü bitmiyo eve geldim kapı sonuna dek açık evde annem yok komsumuz köye gittiler dayın kaza yapmıs dedi. durumu iyiymiş dedi dayımıda çok severdim o 25 ben 15 yasındayken bile sırlarını tek bana anlatırddı ben titremekli bi sesle cııktım yukarı dertli dertli güvercin uçuruyorum kafamı dağıtmak için ama içim içimi yiyo. indim aşa okuldn geldiğim için komşumuz bi yemek hazırlamış el kdr ekmeği 1 saatte anca yiyebildim geçmedi boğazımdan sonra yengem geldi 15 dk sonrada bi telefon.. göz yaşına boğuldu ve anladım artık. meğer oracıkta can vermiş motorun çamurluğu başını ezmiş şimdi bile gözümden yaş geliyo
başınız sağolsun allah sabır versin kardeşim çok zor çok acı kelimelerle anlatılamaz her canlı birgün ölümü tadacaktır ama allah sıralı ve kelime-i şahadet getirip ölmeyi nasip etsin herkese....

bu olay yaşandığında dayımın yanında 50li yaşlarda bi adamda vardı hergün beraber binerdik motora dedi o gün 3. turda olay yaşanmıs ve tam o anda dayım yanındaki adamı bindimemiş sen binene kadar ben ineyim felan demiş aslında dayım kimseyi azarlamazdı ama ALLAH ın bir hikmeti yanındaki adamın göreceği günler varmış demekki.

gezegen link=topic=49665.msg493425#msg493425 date=1324243731' Alıntı:
AMİN YEGENİM AMİN : ' ( : ' (
Ahmet745 link=topic=49665.msg493426#msg493426 date=1324243791' Alıntı:
başınız sağolsun allah sabır versin kardeşim çok zor çok acı kelimelerle anlatılamaz her canlı birgün ölümü tadacaktır ama allah sıralı ve kelime-i şahadet getirip ölmeyi nasip etsin herkese....
amin...

fatih ödemişli link=topic=49665.msg493350#msg493350 date=1324239312' Alıntı:
14 yıllık eşimin bır hafta önce beni boşadıgında 14 yılımın gençlıgımın onların mutlulugu ıcın kendımden neleri feda ettıgımın hepsının bi boş oldugunu ögrendım iç-*-*
çok geçmiş olsun.hayat bu kıymeti ve degeri bilinmiyor işte fedakarlıkların.üzüldüm.bir yuvanın yıkılması kadar kötü bir anı yok ALLAH sabır versin.

acı anıları olanlara ALLAH sabır versin.anı işte acı da oluyor tatlıda.hayat devam ediyor böyle geldik böyle gidecegiz.bir acı ,bir mutlu hepimiz gırtlagında bir acı anı var.