90 lık 2. el bu fiyat bence çok kötü 2. el piyasası kötü galiba

Ynt: 90 lık 2. el bu fiyat bence çok kötü 2. el piyasası kötü galiba

özellikli bi makına ama demekki bişeylerde sıkıntı var peşin alınıp bu fiyatlara satılmaz traktör, zorlasan 45 e verecek gibi sanki.

gıcır gıcır makina.ama 90 hp lik işleri yapıldığında belki dayanmaz.ben alacak olsam 70 hp lik ekipmanlar la uzun yıllar kullanılabilir.

demekki talibi az. bizim burda festivalde traktorler gelmişti ls ye kioti ye ilgi yoktu genelde erkunt tumosan new holland case gibi markalara talip vardı. iste bunun için tutulan marka almak en iyisi geliyo çiftçiye yoksaki bunlardan daha güzel markalarda var ama tanınmamış tutulmamış.

TT 55 link=topic=49712.msg491987#msg491987 date=1324107703' Alıntı:
gıcır gıcır makina.ama 90 hp lik işleri yapıldığında belki dayanmaz.ben alacak olsam 70 hp lik ekipmanlar la uzun yıllar kullanılabilir.
aynen çok güzl gözkyo takcan buna 4lü 12liyi 70hp lik traktör niyetine kullancan hor kullanmadıkca idare eder. yada almaya giderken sağlam bi ustayla gidcen baktırcan. çok temz daha kabin naylonu bile duruyor :)

nh_fıat link=topic=49712.msg492128#msg492128 date=1324132306' Alıntı:
aynen çok güzl gözkyo takcan buna 4lü 12liyi 70hp lik traktör niyetine kullancan hor kullanmadıkca idare eder. yada almaya giderken sağlam bi ustayla gidcen baktırcan. çok temz daha kabin naylonu bile duruyor :)
şety*-* şety*-* S Traktör niyetine kullanıcan derken ;D bu cümleye göre siz bunu asla almayın grin-*-s Sen racing aracı olarak kullanıyon galiba slk-*-s

takviyesi güzel ama ana vitesi kullanışsız ve sert pazarlıkta 10 milyar atacak kadar berbat bişey...levyeside sıkıntılı...kabini çok güzel ses alasa bile tasarımı harika sunrof da var

Dqn link=topic=49712.msg492133#msg492133 date=1324132570' Alıntı:
şety*-* şety*-* S Traktör niyetine kullanıcan derken ;D bu cümleye göre siz bunu asla almayın grin-*-s Sen racing aracı olarak kullanıyon galiba slk-*-s
70 hp lik traktör niyetine kullanıcan dedim :)
evet ben racing niyetine kullanıyorm dağ bayır demeden setten sete güçç*-*

traktör kalitesiz değil. claas üstüne adını yazıp satıyor. ucuzluğuna gelince alırken ucuz satarkende ucuz oluyor yapacak bir şey yok