avrasya tarım fuarı tam bir fiyasko

her sene bursa tarım fuarına giderim gerçekten göz dolduruyor, çektiğiniz yorgunluğa ve masrafa değiyor. istanbul tarım fuarınıda görmek istiyordum. bu sene eskişehirden arabama bindim ve istanbula gittim. fuar benim için tam bir fiyasko oldu. bursa fuarının yarısı bile değildi. nh, class, zetor, deutz, kioti, ve bursa fuarında stand açan bir çok marka bu fuarda yoktu. fuarı gezmek iki saati bile bulmuyor. üstüne üstlük iki saat için 12 lira otopark parası verdim. kız-*sw

Ynt: avrasya tarım fuarı tam bir fiyasko

artık gözü konya fuarına diktim.mazot parasını ayarlarsam inşallah martta konya fuarındayım. iyi olacağını tahmin ediyorum. daha önce konya tarım fuarına giden arkadaşlar bu konuda ne düşünüyor

bende tutku oldu fuar aslında kültür oluştu diyelim Çankırı dan 800 km civarı bursaya 200 km ankaraya 500 km konyaya 330 samsuna gittim bir numara konya istanbula gimediğim içinde o kadar üzgündüm ama şimdi rahatladım....

firmalar fuar katılım miktarlarından şikyetçiler, sameye neden katılmadıklarını sordum 150 000 tl
yer parası istemişler, gerçekten çok yüksek bir miktar bencede.

bencede bir fiyasko. İstanbul büyük yer çoğu firma olur diyordum, farklı gördüğüm bir tek 'pottinger' firması vardı, en güzeli bursa... Ayrıca kubota ' da 100bg üstü makineleri getirecek diyorlardı, oda yalan olmuş...

Allahtan denk getirememişiz biz de birkaç kişi gelmeyi planlıyoduk :) fuar dedin mi konya bir numara ,bursaya gitmediğim için tam bilmiyorum ama onun da pek aşağı kalır yanı yok diyolar konyadan.Bir de açık hava fuarlarını tecrübe edemedik daha,inş. bir de onların tadına bakarız :)

Şu anda Fuar rekoru Busra tarım fuarın da 2011 ziyaretci sayısı 165.955 kişi. Arkasın da İse konya var 155.000 kişi...
Ekipman fuarı istiyorsanız KOnya ya gideceksiniz traktör yoğunluk istiyorsanız burtarıma gideceksiniz :)
İkisinede gitme şansım oldu harika fuar dı şahsen :)