ALPLER AĞIR X TİPİ ASKILI 32 Lİ DISKARO (KAVİSLER PİMLERLE AYARLANABİLİR)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DÜN İLGİ X TİPİ 32 LİSİNİ SİPARİŞ ETMİŞTİK BUNU GÖRÜNCE FİKRİMİZ DEĞİŞTİ VE ALPLERİ ALMAYA KARAR VERDİK.SİZCE BU NASIL?

ALPLER=840 KG
İLGİ=690 KG

BUDA İLGİ

Ynt: ALPLER AĞIR X TİPİ ASKILI 32 Lİ DISKARO (KAVİSLER PİMLERLE AYARLANABİLİR)

alpler ingiden daha kemikli duruyor ama bende ilginin 22 li agır tipi var memnunum topraga çok güzel geçiyor.

Güzel paylaşım. Alpler ' inkisi sanki daha sağlam duruyor. Bizim buralarda bunlardan kullanan yok. Ama sanırım X tipi toprağı daha iyi işliyor. Yalnız bunun çekili olan modelleride var. Onlardan alsanız daha iyi olmaz mı?

Dqn link=topic=49765.msg492997#msg492997 date=1324219121' Alıntı:
Hayırlı olsun abi çok büyük değilmi tümosana göre ?
sağol muhammet daha almadık gelmedi yani.85-100 bg istiyomuş büyük değil bence.kavislerden ayarlayıp ikisindede kullanma şansımız var yani.
alipasalierkan link=topic=49765.msg493000#msg493000 date=1324219242' Alıntı:
Güzel paylaşım. Alpler ' inkisi sanki daha sağlam duruyor. Bizim buralarda bunlardan kullanan yok. Ama sanırım X tipi toprağı daha iyi işliyor. Yalnız bunun çekili olan modelleride var. Onlardan alsanız daha iyi olmaz mı?
alplerinki biraz daha goble tipine benziyor ve daha ağır.çekili tipler hem pahalı hemde 75 de kullanamayız erkan.ama bunu ikiside çeker bence.

alpleri tavsiye ederim kardeşim ,arasında fiyat farkı ne kadar acaba
burası bayimi cihan pulluklar falan var

Azim - ADY Disc Tiller

azim disk tiller

cihancığım ben sana bunu tavsiye ediyorum alpler arkadaşım aldı çok güzel fakat traktörün canını alıyor 4600 tl ye aldı

KENDİN BİLİRSİN AMA ALMIŞKEN ŞÖLE BİŞİ ALDERİM BİZİM BURADA BAZEN NADAS BİLE YAPMADAN BUNUNLA EKİN EKİYORLAR GÜZELDE OLUYOR... TOPRAĞA ÇOK İYİ İŞLİYOR..
9807ad649979618b4209a5c3a3dec4506909.jpg

7622goble-1.jpg

3121pistonlu-goble1.jpg

vale link=topic=49765.msg493008#msg493008 date=1324220492' Alıntı:
alpleri tavsiye ederim kardeşim ,arasında fiyat farkı ne kadar acaba
burası bayimi cihan pulluklar falan var
aralarında 750 tl gibi bi fark var aycan abi.

sami abi onlar daha ağırki bunlardan.1000 kg dan fazla ağırlığı var onların.
ahmet abi biz zaten fazla batmasını istemiyoruz.pamuk yerlerini hazırlarken goble çok battığı için tarla kara toprak olduğundan battığa yere kadar tavını çekiyor ve pamuk çıkmıyor.
bencede mustafa.disk tiller olsun gobleler olsun 10 bin civarında.ama bu alpler 5bin civarında.10 bine bunun bi küçüğünü alırım 75 e takarım daha çabuk biter işim ;)

abi v tipi alsan daha iyi olmaz mıydı bizde öyle kullanıyoruz çoğu yeer öyle kullanıyor da ağır tip çekili pistonlu falan daha iyi olurdu sanki..
yinede hayırlı olsun :)

bileder hayırlı olsun nasıl birşey olduğunu göremedim. teknosadan giriyorum tablet pcden. şu an samsundan bakıyorum sizlere selm olsun :D

x tipleri genelde ortaya yığma yapıyor galiba ama alpler araya aysan bacağı koymuş o iyi olmuş..ama ben olsam yinede pürüzsüz iş için v tipi alırım hayırlısı olsun bilader :)

Alpler daha sağlam görünüyor. Hem 75 içindee kullanıcaksın, agir tiplisi Disk tiller, anızı bozmak ıcın de kullanılıyor hani, senın isteğini Resımdekıler karşılıyorsa Alpleri Tercih ederdim en azından güven veriyor :D

bizde eski usta yapımı x tipi var ortaya yığma yapıyor. anladığım kadarıyla siz toprağın sadece üstünü havalandırmak için alacaksınız. tavsiyem diskler küçük ve araları geniş, v modellerinden bakmanız. bizim oraların geneli özdöken alıyor, birkaçta çekiçkesen ve ilgi mevcut.

acdkk.jpg

acdk.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...