2011 avrasya fuarında fend neden iticiydi ?

arkadaşlar dün 2011 avrasya fuarına katıldım. Bütün traktörlere binme fırsatım oldu .. fendt hariç... fenntlerin kapıları kiltliydi. görmek istiyoan bir yatkili açıyor kabıyı .. antltmak istediğim bu fuar çiftçilere tratörleri tanıtmak değilmi neden kapılarını kilitliyorsunuz.. göstermiceniz traktörü neden oraya getirdiniz ????

Ynt: 2011 avrasya fuarında fend neden iticiydi ?

mali87 link=topic=49771.msg493069#msg493069 date=1324225820' Alıntı:
kardeşim orada adam traktör almıcak zaten çekinio sormaya açarmısın kapıyı demeye .. yada yanında biri dikilirken traktörü nasıl rahat iincelicem

yılda 4 tane satsalar yetiyor zaten.neden uğraşsınlar gereksiz ayrıntılarla..

her fuara katılmıyorlar zaten .kendini kanıtlamış olduğu için satma kaygılardaı yok .müşterileri belli parası olan ,paraya acımayan insanlar..bunu sadece fendt değil geçen denizli fuarında deutz da yapmıştı..hatta bende kızmıştım .

vale link=topic=49771.msg493089#msg493089 date=1324227144' Alıntı:
her fuara katılmıyorlar zaten .kendini kanıtlamış olduğu için satma kaygılardaı yok .müşterileri belli parası olan ,paraya acımayan insanlar..bunu sadece fendt değil geçen denizli fuarında deutz da yapmıştı..hatta bende kızmıştım .
oraya hangi standa girsen masalara oturunca bişiler ikram ediyorlar.. bir nevi misafir gibisin.. evimize gelen misafirlere bu koltuğa oturma diyebiliyozmu.. bu nasıl satış anlayışı..

geçen seneki adana gerdan fuarına gittiğimde aynı olay benim başımada gelmişti claas lara bakmak istedim kapı kapalıydı adam yanıma geldi sonra anahtarı getirmeye gitti 30 dkka sonra buldu bulamamış. :D bu konudada fendt lerdede aynı olay . kitliyorlar ama istediğinmide hemen açıyorlar kapıları müşteri memnuniyeti iyi bence hepsinin ;)

ALİ DURMUŞŞŞŞŞ link=topic=49771.msg493096#msg493096 date=1324227866' Alıntı:
geçen seneki adana gerdan fuarına gittiğimde aynı olay benim başımada gelmişti claas lara bakmak istedim kapı kapalıydı adam yanıma geldi sonra anahtarı getirmeye gitti 30 dkka sonra buldu bulamamış. :D bu konudada fendt lerdede aynı olay . kitliyorlar ama istediğinmide hemen açıyorlar kapıları müşteri memnuniyeti iyi bence hepsinin ;)
isteyince açıolar evet .. zaten çok büyük makinların hepsinin kapıları kilitli ama diğerlerine rahatça biniosun.. benim dikkaimi jd çekti adamlarda takip ediyolar motorları uzaktan .. sen motoru rahatça inceliyosun..

fenod iter mf çeker aga ben hiç kapısı kitli olan mf nh jd vb traktör görmedim ne zaman görsem sadece fendot kitli oluyor sanki çalıştırıp çalacaz he :D

mali87 link=topic=49771.msg493102#msg493102 date=1324228227' Alıntı:
isteyince açıolar evet .. zaten çok büyük makinların hepsinin kapıları kilitli ama diğerlerine rahatça biniosun.. benim dikkaimi jd çekti adamlarda takip ediyolar motorları uzaktan .. sen motoru rahatça inceliyosun..
benim bildiğim ve gördüğüm genelde büyük traktörlerin kapaıları kilitli ekim ayındaki gitmiş olduğum adana fuarın dada new holland t 7070 kitliydi t 6080 açıktı gelen geçen bakıyordu biniyordu bence modeline göre değişir ama kimse kusur etmez hizmet konusunda.