Landwirtschafts Simulator 2008 Türkçe Yama

Uzun süredir üzerinde çalıştığım LS 2008 ' in Türkçe yamasını sonunda bitirdim. Oyunun %90 ' lık kısmı Türkçe oldu.

Geri kalanı niye Türkçe değil derseniz eğer... Geri kalanının Türkçe olması için sadece oyunun değil yüklediğiniz yamaların da Türkçe yapılması gerekiyor. Kimde hangi yamanın yüklü olduğunu bilemediğimiz için %100 Türkçe olması imkansız. Benim kendi oyunum %100 Türkçe oldu, kendi yamalarımı da Türkçe yaptığım için.

İlk olarak Ot Yamasını yüklemeniz gerekiyor. Buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Yalnız dikkat etmeniz gereken bir husus var. Bu yamayı yüklerken oyuna yaptığınız tüm yamalar gidebilir, oyunun yedeğini almadan sakın yüklemeyiniz.

Türkçe yamanın nasıl yükleneceğini kısaca anlatayım.
* 'data\menü' klasörünün içindekileri 'Program Files\Landwirtschafts-Simulator 2008\data\menü\' klasörsünün içine atınız.
* 'data' klasörünün içindeki 3 tane dosyayı 'Program Files\Landwirtschafts-Simulator 2008\data\' klasörünün içine atınız.

Kolay gelsin...

[size=14pt]
İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Şifre: www.trakkulup.net

Ynt: Landwirtschafts Simulator 2008 Türkçe Yama

şimdi kurdum çok güzel herşey türkçe sadece bazı ekipmanların adı almanca e o kadar da kusur kadının kızında da var bizzat gördüm kendim süper bi paylaşım oldu mustafa fakat bir yamayla birlikte yüklenmesi gerekiyor yani bende öyle çalıştı diğer arkadaşların pc lerinde nasıl olur bilmem ama bu yaama herkesin beklediği birşeydi mustafa emeğine bilgisayarına klavyene sağlık valla sende olmasan ben nasıl oynıcam bu oyunu bilemiyorum :) herşey için çok teşekkürler +repp benden

Arkadaşlar gerçekten Mustafa abi bunun için çok uğraştı.Gece 4 e kadar uğraştığını biliyorum.Teşekkürler Mustafa abi + rep.Admine de + rep vermek çok tuhaf bi duygu :D

önce türkçe yamasını dene olmassa ot biçme yamasını kur üstüne türkçe yamayı yap
bende ot biçme yamasının üzerine yapınca oldu