arka arkaya römork takma yamasını yapamadım yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arka arkaya römork takma yamasını yapamadım yardım

duva*-*0 arkadaş lar arka arkaya römork yamasının için deki dosyaları yerli yerince attım career vehiclese de yazdım ama oyunu açtıgım da bütün herşey gitmiş ne yapa bilirim lütfen yardım

Ynt: arka arkaya römork takma yamasını yapamadım yardım

1.si arka arkaya romork yaması dediğin hangi yamayı yükledin?
2.si biz de dün gece saat 2 ye kadar uğraştık yapamadık
3.sü yamalar yüklemeden önce bilgisayarının herhangi bir yerine data klasörünün yedeğini al manda yarar var
4.sü en son eklediğin kodu sil araçların çıkacaktır fakat kesin çıkacak diye birşey söylemiyorum çıkmassa oyunu tekrardan kaldırıp kurman gerekiyor.

Arka arkaya römork bağlama yamasını yükledim, hiç bir işe yaramıyor. Bana inanmayacaksın şimdi ille de kendim denemek isityorum diyorsun ama attığın taş ürküttün kurbağaya değmiyor inan ki. Benden söylemesi, bir tane dandik arabanın arkasına koca römorku takınca nasıl ilginç oluyorsa aynen öyle oluyor. Boşuna uğraşma, başka yamalara harca vaktini.

soner42 link=topic=5622.msg58538#msg58538 date=1216648044' Alıntı:
peki o zaman bana öyle arka arka römork takma yaması çıkarsa bana bildirirseniz sevinirim
deniss ne dio uyarı alcan bosver arka arka yamayı

ßY$@ZC! link=topic=5622.msg58542#msg58542 date=1216648348' Alıntı:
deniss ne dio uyarı alcan bosver arka arka yamayı
uyarı alıcak dememin sebebi alakasız konularda dünden beri uyarılarıma rağmen konuyu dağıtarak her msjn altına bana yardım edin bana şunu yapın demesinden sitede gerekli açıklamalar olmsa tamam derim ama hereyin harfi harfine açıklamaları var soner arkadaşım bu açıklamaları okumadğı için herşeyi hazır istediği için böyle bir cümle sarfettim yoksa ne soner e nede sana veya herhangi bir trakkulup uyesine ne garezim var nede çekememezliğim bunu her fırsatta dile getiriyorum her kimsenin bana garezi olsa da...

soner42 link=topic=5622.msg58538#msg58538 date=1216648044' Alıntı:
peki o zaman bana öyle arka arka römork takma yaması çıkarsa bana bildirirseniz sevinirim

merak etme soner eğer bi çözümünü bulursak yamalar bölümüne koyucaz

sorun çözüldüğüne göre

_KİLİT_

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...