td80d pluss degisim td90d pluss

oncelikle slm arkadaslar 2011 model td80d pluss almistik bir sene once td90d pluss la degistirmeyi dusunuyorum td80 biraz zayif geliyor td90d kullanan varmi tavsiye edermisiniz dusunceleriniz nedir simdiden yorumlar icin tsk...

Ynt: td80d pluss degisim td90d pluss

para degilde 8o uc silindir cabuk boguluyor bana gore 90 lar dort silindir daha atik olur bence bide yakit azmis arkadas aldi oyle soyluyor

bartu link=topic=49832.msg494229#msg494229 date=1324327333' Alıntı:
madem değiştirmeyi düşünüyorsun o zaman TD90D nin hidrolik shutle olanlarını düşün derim.

aynen katılıyorum...
yani shuttle ' lı olanlardan alman daha iyi olur...
direksiyonun altında debriyajsız ileri geri yapmanı saglar...
avrupa modellerde var bakabilirsin... örnegin t4000 t5000 tla serilerinde...

Arkadaşlar shutle li model diye tutturuyorsunuz ama yabanda kaldığınız zaman çekip getiremezsiniz birde bunun yıprandıktan sonra bakımı onarımı var.Koskoca NEWHOLLAD traktörüne bir komprosör koymamış hava filtresi ışığı yandığı zaman üfürükle mi temizleyeceksiniz .Bence eksikliklerinden bahsedin.Bende var 90lık pluss Kabini biraz genişletsinler komprosör taksınlar daha yararlı olur.Herşeyin mekaniği iyidir tamiri kolaydır.Bir şey elektronikleştikçe maliyeti ve masrafı artar tamiride zor olur. Avrupa new hollandları bazı servisler hariç hangisi elini dokundurabiliyor.

bizim burda iki kişi degiştirdi td80 verdi td90 aldi biri 20000 digeri23000 2011 model di 80 ler cok zarar ettiler yanına bitraktor daha al td 80 iii motor bende kullanıyom düz birle herk 2. vitesle kaz ayagı yolda yanlız cok yavas td 90 daha hızlı 4 takviye 2 viteste herk yapıyo 2 viteste kaz ayagın ı heryerde çekmiyo sana onerrirm yanına bi traktör daha al

kaan- link=topic=49832.msg494225#msg494225 date=1324327128' Alıntı:
oncelikle slm arkadaslar 2011 model td80d pluss almistik bir sene once td90d pluss la degistirmeyi dusunuyorum td80 biraz zayif geliyor td90d kullanan varmi tavsiye edermisiniz dusunceleriniz nedir simdiden yorumlar icin tsk...
2011 ' in 2 sezon çıkanlarını al derim çünkü o td90larda ara şanzuman var traktör 10-15 cm daha uzun çekiştede büyük fark ediyor..

kadaşlar shutle li model diye tutturuyorsunuz ama yabanda kaldığınız zaman çekip getiremezsiniz birde bunun yıprandıktan sonra bakımı onarımı var.Koskoca NEWHOLLAD traktörüne bir komprosör koymamış hava filtresi ışığı yandığı zaman üfürükle mi temizleyeceksiniz .Bence eksikliklerinden bahsedin.Bende var 90lık pluss Kabini biraz genişletsinler komprosör taksınlar daha yararlı olur.Herşeyin mekaniği iyidir tamiri kolaydır.Bir şey elektronikleştikçe maliyeti ve masrafı artar tamiride zor olur. Avrupa new hollandları bazı servisler hariç hangisi elini dokundurabiliyor. DENIZLI NEW HOLLAND GEZİSİ VARDI FABRİKADA DEDİK KOMPROSSER KABİN DAR FALAN DİYE MALIYETE ARTIRIYORMUS ZATEN DEDİK NEW HOLLAND HEP SİNDEN PAHALI TUMOSAN OLSUN ERKUNT OLSUN ONA BIZ BISEY YAPAMAYIZ CART CURT

haso20 link=topic=49832.msg503699#msg503699 date=1325613851' Alıntı:
kadaşlar shutle li model diye tutturuyorsunuz ama yabanda kaldığınız zaman çekip getiremezsiniz birde bunun yıprandıktan sonra bakımı onarımı var.Koskoca NEWHOLLAD traktörüne bir komprosör koymamış hava filtresi ışığı yandığı zaman üfürükle mi temizleyeceksiniz .Bence eksikliklerinden bahsedin.Bende var 90lık pluss Kabini biraz genişletsinler komprosör taksınlar daha yararlı olur.Herşeyin mekaniği iyidir tamiri kolaydır.Bir şey elektronikleştikçe maliyeti ve masrafı artar tamiride zor olur. Avrupa new hollandları bazı servisler hariç hangisi elini dokundurabiliyor. DENIZLI NEW HOLLAND GEZİSİ VARDI FABRİKADA DEDİK KOMPROSSER KABİN DAR FALAN DİYE MALIYETE ARTIRIYORMUS ZATEN DEDİK NEW HOLLAND HEP SİNDEN PAHALI TUMOSAN OLSUN ERKUNT OLSUN ONA BIZ BISEY YAPAMAYIZ CART CURT
bilader senin tek eksikten bahsettiğin kompresör olayı, 70-80 milyarı veripte motor alan insan 200 lirada verip seyyar kompresör alabilir,shutt olayına gelince merat etmiyelimki td serisine konulan shutt elektronik değil, o shutt halatlı bildiğin debriyaj pedalındaki halattan o shuttada var... yazı yabanda kaldığı zaman niye çekip getiremesin ben onu anlamadım, çekip getirmek aslında mantıklıda bir olay değil motor shuttluda olsa normalde olsa...