ot biçme yaması+map+eklentiler

Arkadaşlar oyunda ot biçmek biçtiğiniz otlarla para kazanmak ve ayrıca değişik bir haritada oynamak istiyorsanız mustafa arkadaşın bana gönderdiği yamayı upload ettim (inşallah mustafa bana kızmaz)

yamanın kurulması
rardan çıkan exe dosyasını açın zaten setup ekranı çıkıcak ve yüklenirken kendisi buluyor oyunun klasörünü gerekli yerlere kendisi kopyalıyor sizde sadece oyunu açıp oynamak kalıyor ....

http://rapidshare.com/files/1313655..._305__ve_eklentiler_by_trakkulup.com.rar.html
rar pass: www.trakkulup.com

bu arada yamayı yüklemeden önce türkçe yamayı kurupta çalıştıramadıysanız bu yamayı kurup tekrardan tr yamasını yapın bu sefer %100 çalışacaktır

Mustafa ' ya teşekkürler...

Ynt: ot biçme yaması+map+eklentiler

ot biçme yaması olaak traktörün önüne bir ekipman takıyorsun arkasına da bir romork onları paylaşırım tabi zaten eğer senin paylaştığın haritayı kullanıyorsan orada otlar var biçilmek üzere hazırda bekleyen :D hemen o ekipmanları bulup paylaşıyorum :)

Arkadaşlar bu yama bir bakımada güncelleme gibi birşey sanırsam.Demin fark ettim.Kayıtlı oyun ekranına bir buton daha eklenmiş.Oyunda araçları nerede bıraktıysanız orada kalıyor.O kayıtlı oyun ekranındaki tuşa bastığınızda herşey eski yerine geçiyor. :D

MaXSiMuM_KiLL3R link=topic=5626.msg59017#msg59017 date=1216803420' Alıntı:
Arkadaşlar bu yama bir bakımada güncelleme gibi birşey sanırsam.Demin fark ettim.Kayıtlı oyun ekranına bir buton daha eklenmiş.Oyunda araçları nerede bıraktıysanız orada kalıyor.O kayıtlı oyun ekranındaki tuşa bastığınızda herşey eski yerine geçiyor. :D

O tuş oyundaki makinelere restart çekiyor. Ekilen biçilen tarlalara bişey olmuyor, sadece makineler tekrar yükleniyor. Asıl amacı o tuşun oyuna yeni yüklediğiniz modların oyunda çıkması için. Kaydettiğini bir oyunda yeni yükediğiniz modlar çıkmaz, işte o tuşa basınca bütün makineler sıfırlanıyor, yeni yüklediğiniz modda oyuna yükleniyor.