65 46 NEDEN BEYAZ

Ynt: 65 46 NEDEN BEYAZ

güzel paylaşım.ama alacaksan alma derim arkadaşım çünkü motorun her yeri toplama olduğu için bir biri ile uyumsuzluk söz konusu bizim köyde 2 tane war o serilerden.ama yanlış anlama toplama traktör iyi değil demiyorum sadece 46 serisi için konuşuyorm ben.yarısı fiat yarısı tümosan yarısı erkunt.sanırsam hidroliği de hema...

walla abi amcam gil de war ben kullunıyorum çok hoş uzun şahse çekişi çok güzel kepçede falaan önü kalkma diye bi derdide yok 88 model halaa da kullunıyoruz 350 dönüm yer sürüyo burda yaz lar kısa biraz ondan 4 lü 12inç döner pulluk kullanıyoruz s

arkadaşla türk telekomun tarsusta internet üzerinden sattığı traktörlerden biri,traktörle fabrika çıkışı hidroliksiz , yani hidrolkle ilgili hiç bişey yok. hem o çalışma saatide doğru ama temz motor bizim bi tanıdıktada var ondan biliyorm

taha turgut link=topic=49871.msg494905#msg494905 date=1324406886' Alıntı:
walla abi amcam gil de war ben kullunıyorum çok hoş uzun şahse çekişi çok güzel kepçede falaan önü kalkma diye bi derdide yok 88 model halaa da kullunıyoruz 350 dönüm yer sürüyo burda yaz lar kısa biraz ondan 4 lü 12inç döner pulluk kullanıyoruz s
4 lü 12 inç dönerli birde vay anasına :S