BU MAKİNA TÜRKİYE'DE YAPILABİLİRMİ

http://www.facebookvideoindir.com/izle/ana-kangal-boru-doseme-makinasi-abd

Bu makina yer altına kangal boru döşuyo ve araştırmalarıma göre 230 santim derine kangal boruyu döşeye biliyo ben 80cm yada 1 metre en fazla derinlige 2000 metre 90 lık kangal boru gömecem böyle bir makinaya benzer bişe yaptırsam bunu becere bilirmiyim araştırdım 1 metre derinlikte sürüm yapabilen dip kazanlar varmış ne dersiniz bu işten anlayan arkadaşlar varsa fikir ve yardımlarını bekliyorum

Ynt: BU MAKİNA TÜRKİYE YAPILABİLİRMİ

araştırdım baya büyük boruları döşeyen bi makinaya mamlekette bulamadım damlama borusunu döşeyenler var oda 32 lik 60 cm omakinayı biraz daha geliştireceek 90 boruyu 100 cm gömecek bi makina düşünüyom olabilirmi merekım bu cok bi maliyet tutmaz gibi geliyo kepçe parasıyla kıyaslanınca

ne kadara mal oldu kardeş kaç metre döşediniz böyle bir makina yapılabilirmi sizce benim aklıma yattı daha ilkel bi şekilde yapılabilir gibi geldi bana

pekmezkafa link=topic=49933.msg496022#msg496022 date=1324566000' Alıntı:
ne kadara mal oldu kardeş kaç metre döşediniz böyle bir makina yapılabilirmi sizce benim aklıma yattı daha ilkel bi şekilde yapılabilir gibi geldi bana
240 Metre yere 300 liraya kanal açtırdık. Fabrikadan 240 metre 1. kalite kangal boruyu mavi olanlardan aldık 1000 lira tuttu.. diğer ma$on, rekor, T, vana gibi parçalarla birlikte 1500 liraya hallettik. döşediğimiz yer barajdan gelen ana borudan tarlaya. tabanca çalıştırabilen basınçta sorunsuz.

topram bu makinanın fiyatı nedir ikinci eli bulunurmu benim amacım maliyeti düşürecek bi makina yapmak nevşehirli hemşerim düşün bi dip kazan düşün 1 metrelik tekli ayak ayagın genişligi a5 yada 30 santim arkasından boruyu aktacak bi kanal bu fizik kurallarına aykırımı yoksa traktörün arkasına takılan bu alet olabilirmi belki burdan bi icat çıkartacaz fikirlerinizi bekliyorum yukardaki alet senin dediğin trencjer biliyorum slscak güç yok

YALNIZTÜRK_TR link=topic=49933.msg496045#msg496045 date=1324567804' Alıntı:
http://www.aricisan.com/_48c32-resim34.html
http://www.aricisan.com/_48c32-a34.html
ARICISAN Makina Elektronik
SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ

ADRES: Anadolu Sanayi Bölgesi
Burak Sk. No:7 SELÇUKLU/KONYA

TEL: +90 332 248 10 48

FAX: +90.332 251 68 52

WEB ADRES: www.aricisan.com

E-MAİL: bilgi@aricisan.com
buda konya yapımı olan daha oturaklı bence daha teknolojik
bu makınalar kangal boru sermede ıyı ama yer altı 160 lık ve ustu borularda sıkıntı bahar 85o kazdırdım yer dar oldugu ıcın yuzeyde doseyıp cukura oyle atıyorlar oda atma sırasında baglantı yerlerınden kacırma yatı sımdı 3000 mt calısmam olacak bekoya kazdırıp dosetecegım

pekmezkafa link=topic=49933.msg496005#msg496005 date=1324564178' Alıntı:
http://www.facebookvideoindir.com/izle/ana-kangal-boru-doseme-makinasi-abd

Bu makina yer altına kangal boru döşuyo ve araştırmalarıma göre 230 santim derine kangal boruyu döşeye biliyo ben 80cm yada 1 metre en fazla derinlige 2000 metre 90 lık kangal boru gömecem böyle bir makinaya benzer bişe yaptırsam bunu becere bilirmiyim araştırdım 1 metre derinlikte sürüm yapabilen dip kazanlar varmış ne dersiniz bu işten anlayan arkadaşlar varsa fikir ve yardımlarını bekliyorum
arkadaşım doksanlık döşeyeceğin boru tek parçamı bide zaten şimdi en az bir metre olmak şartıyla cvs metresini 1 tl ye kazıyor kazdırmak okadar maliyetli deyil kazdırmak senin dediğin sis temde ben telekomda gördüm bilek kalınlığında ki kabloyu aynen videoda görüldüğü gibi hem kazıp hem yere döşeyip gidiyordu ama kazdırıp elinle döşeyüp üstünü kapatmak en mantıklısı
çünkü taşa falan denk gelirse boruyu yaralaya bilir oda sıkıntılı bir iş..

ANLADIM ARKADAŞLAR AMA İLERKİ YILAARDA KULLANACAM Bİ ALET OLSUN İSTEDİM BEN BAYA ARAŞTIRDIM BU KONUYU ÇOK BÜYÜK TRAKTÖRLER YADA PALAT ÇEKİYO AMA ONU YAPACAK USTA BULMAK ZOR SANIRIM O GUÇTE Bİ ALET BAYA MAL
İYETE MALOLUR HERHALDE