Haylaz, Error, Arsiz bela, Esmer, Mesken - Senin O Kahpe Kalbin

Ynt: Haylaz, Error, Arsiz bela, Esmer, Mesken - Senin O Kahpe Kalbin

Yıllarca gençlerimizi zehirleyen, onları alkole, sigaraya, hatta uyuşturucuya ve bilumum olumsuz davranışa alıştıran arabesk kültürü şimdi de bu şekilde çıktı ortaya.
Allah akıl fikir versin.

Holland link=topic=49943.msg496146#msg496146 date=1324574702' Alıntı:
Yıllarca gençlerimizi zehirleyen, onları alkole, sigaraya, hatta uyuşturucuya ve bilumum olumsuz davranışa alıştıran arabesk kültürü şimdi de bu şekilde çıktı ortaya.
Allah akıl fikir versin.
Yok be abi öyle şeyler aklımızda :) Sadece güzel söylüyorlar arsız bela da sivaslı bizim evin aşağısında oturuyor grin-*-s

Dqn link=topic=49943.msg496149#msg496149 date=1324574809' Alıntı:
Yok be abi öyle şeyler aklımızda :) Sadece güzel söylüyorlar arsız bela da sivaslı bizim evin aşağısında oturuyor grin-*-s

Yanlış anlama kardeşim, biliyorum sende öyle şeylerin olmayacağını. Ama toplumda bunlardan etkilenip kendini acıya kedere boğan ve alkole veren, kendine jilet atan insanlar var. O yüzden öyle dedim.

Holland link=topic=49943.msg496154#msg496154 date=1324575112' Alıntı:
Yanlış anlama kardeşim, biliyorum sende öyle şeylerin olmayacağını. Ama toplumda bunlardan etkilenip kendini acıya kedere boğan ve alkole veren, kendine jilet atan insanlar var. O yüzden öyle dedim.
Yok abi yanlış anlamam. Senin gibi birisi zaten öyle şeyler demez bunu da biliyorum. Sen bana bazı şeylerin farkında olmamı istedin alk-*s