sıfır mf 178 pırıl pırıl satılık :D

Ynt: sıfır mf 178 pırıl pırıl satılık :D

valla dışını cıcılamış bıcılamış allah bilir içinde neler var ben çok bindim 76 model 175 likle 165 liğe o yüzden 69 model bir traktör benim gözümde 15 lirayı geçmez çünkü ben çok çektim eski traktörden ben 398 liği sattım 30 liraya 98 lik iki tane traktör eder bunun gibi

Ben böyle boyanıp, parlatılıp satışa çıkarılmış traktörlerden huylanıyorum. Çünkü bu tip boyalı bakımlı gibi görünen bir kaç traktörün fiyaskoyla sonuçlandığını gördüm. Yani bu da onlar gibi 2 ay kullandıktan sonra orasından burasından yağ atıp, tuhaf sesler çıkarmaya başlarsa o parlak kaporta boyası falan hiç bir işe yaramaz. Yani önemli olan motor bence, kaporta falan teferruat.

eskiye ragbet olsa bit pazarına nur yagar derler fiyat olarak baya bi fazla ama hastası bulunursa orası ayrı o paralara 94 veye 95 model fıat 70 56 yine massey 285 veya 265 alınabilir motorun boya görmemiş yeri kalmamış allah hayırlı müşteri versin ne diyelim

rocky link=topic=49982.msg496866#msg496866 date=1324680701' Alıntı:
aşırı makyajlı. yarın öbür gün ' ' kusura bakma patron şuan hiç çamura giremem ' ' de der bu :)

zuha-*-s zuha-*-s boya cila :D
Çağrı link=topic=49982.msg496860#msg496860 date=1324680128' Alıntı:
kabloları bile bıle boyamışlar boya küpüne düşmüş gibi duruyor bakım yapılmışla yapılmamış bir olmaz ama belkide bişeyi gizlemek için boyadı belki blokda iz var :S bilemeyiz bunu alana kadar normalinden bir 178 alıp kendim restore etmek isterim boyancaksada parçaları tek tek boyarım ki boya en son iş önce bi pistona sekmana bakalım... dişliler nasıl mümkünse senkromeş atalım baskı balata değişirim kuyruk mili sağlıklımı hidrolik sağlıklımı dreksiyon nasıl frenler pedallar pompa herşeyini dört dörtlük yapap motor saz gibi olunca birde boyatırım böyle gümüş renk değil daha sade bir renk bazı yerleride siyaha boyatırım (hidrolik kolu vites kolu jant içi vs) yeni akü ve lastik takarım lambaları güçlendiririm...okadar iş yapmışken hava fitresininde kuruya çeviririm ... motordaki kayış ve contalarıda değiştikmi buiş tamamdır :D 23000 lirayı bulmaz hemde içim rahat eder...belki birde ekzoz takarız öksürüyo gibi çalışmasın