kral yonca balyesi taşıyor

Ynt: kral yonca balyesi taşıyor

kamyon gibi yapmışın kralı mşl senin motorun arka tekerine hayranım abi ya bizim köydede var bitane bundan ama onun arka tekerdeki agırlıklar kırmızı ya bide bu hidrolik direksiyonmu yoksa degilmi ? sagol güzel resimler

oo baya yüklemisiniz helal olsun tanesi kaç kg gelio bunun bu arada 265s de yakıo yani bu 265 lerin romörk çekmede balon tekerlerimi daha başarılı yoksa ince tekerlerimi balonlar tarlada daha iyi (pulluk,kazık vs...)yükte hangisi iyi ince tekermi kalın tekermi??

@gaggoş tşk kardes yorumun içn ıyı kotu çalısıp duruyoruz işimiz bızım bu allh ahepımıze kat ve kat versın
@melıh arka tekerlek derken ben lassa kullanıyorum şasmadımda sasmamda ıkı sene garantı gıdıyor bana neyse evet dıreksıyon hıdrolık ama arasıra arıza verıyor on ayar aparatı bozulup duruyor
@bitirimedırne yonca balyesını satmadıgımız ıcın bızım ıcın kg onemlı degıl agırlık onemsız kendı kaldırabılecegımız agırlıkta yaptırtıyoruz ben balon tekerlek dıyorum ama benım pancar arasına gırmedıgı ıcın ınce kullanıyorum