YENİ VERSİYON BENİM OLMALI.BUNU İSTİYORSAN SAKIN KAÇIRMA SON 5 ADET KALDI

ARKADAŞLAR 1997 MODEL STEYR VE 1998 MODEL ÜSTÜ BAŞAKLARINIZA 24 VİTES SECENEKLERİ YAPIYORUZ İSTEYENE 4 DEVİRLİ KUYRUK MİLİ SECENEKLERİ VAR VE BENİM TRAKTÖRÜM GÜÇLÜ OLSUN DİYORSAN AKİS SEÇENEKLERİ İLE TRAKTÖRÜNÜZÜ BİR CANAVAR DÖNÜŞTÜRÜYORUM BU BİR HAYEL DEĞİL CANLI ÖRNEK OLARAK EMRAH YILDIRIM DA 24 VİTES VARDIR.(24 VİTES: BU VİTES TAKVİYEDİR EN BASİT AÇIKLAMASI TAKVİYELERİN 2 BUÇUK OLUYOR YANİ İLERİ 3 TAKVİYE OLMUŞ OLUYOR.VN,VS,VSS.)BU FIRSATI KAÇIRMA FİYAT OLARAK TA UYGUNDUR GÖRÜŞMEK ÜZERE...

Ynt: YENİ VERSİYON BENİM OLMALI.BUNU İSTİYORSAN SAKIN KAÇIRMA SON 5 ADET KALDI

ara şanzıman da denir bizim burda ona..yalnız kuyrk milini nasıl 4 devir yapacaksın? asıl merak ettiğim de bu? resmi videosu yokmu? john deere 2030 ve 2130 a 750 devir kuyruk mili de yapabilirsen hemen görüşelim... :D alk-*s alk-*s

KUYRUK MİLİNE GELİNCE 4 DEVİRLİ KUYRUK MİLİ HEM ŞANZUMAN HEM DE DİFRANSİYEL SECENEKLİ OLUYOR.YANİ TEK KOL YERİNE 2 KOL VAR BEN YARIN BUNU DAHA AÇIK BİR ŞEKİLDE DEVİRLERİYLE YAZICAM .SENİN JD YE GELİNCE GİÇ DENEMEDİM BİRAZ ÇALIŞMAK LAZIM BU KONUDA BABAMJD NİN USTASIDIR ESKİ UST6ALARDAN ONA SORAYIM BAKALIM OUR AMA DEDİM YA ÇALIŞMAK LAZIM

BEN BAŞAK TRAKTÖRDE ÇALIŞIYORUM AKTARMA USTASIYIM RESİM OLARAK SADECE DİŞLİLERİ ÇEKER BURAYA ATRIM KOMPLE BİR RESİM YOK ŞU AN AMA SİTEDE BAŞAK ÇI EMRAH YILDIRIMIN TRAKTÖRÜNE 24 TAKTIM ONA SORABİLİRSİNİZ ŞU AN ÇOK MEMNUN YAKIT VE ÇEKİŞ KONUSUNDA ÇOK ÇOK MEMNUN OLDUĞUNU SÖYLÜYOR BEN SAKARYALIYIM BABAM YETKİLİ SERVİS TİR 0544 3485249 BURDAN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ SORULAR İÇİN DAHA NET OLUR ŞU AN ÇIKMAK ZORUNDAYIM UMARIM DAHA SONRA KONUŞUR GÖRÜŞÜRÜZ NAKİZT OLARAK TA TAM DETAYLI BİLGİLERİ GİRİCEM.UNUTMAYIN BU İŞ ÖZELDİR BAŞKA YERDE YOKTUR BAŞKA BİRİSİ DE MONTAJINI ZOR YAPAR AMA HAYRANLIK VERİCİ BİR İŞ.İYİ GECELER

ustam benim motor 98 model 2073 sh başak. benim sıkıntım kuyruk milinden. sulamada sıkıntı yaşıyorum. 1000 devir seri geliyo çevirmiyo, 540 devirde az geliyo, çok gaz basmak gerekiyo buda fazla mazot demek. sadece kuyruk mili devrini 750 ye çıkarabilirmiyiz, masrafı ne olur aydınlatırsan sevinirim.tüm traktör clup ' cülere kolay gele.

cezama2007 link=topic=50066.msg511068#msg511068 date=1326479589' Alıntı:
bolu lu murat abi teşekkür ilgin için 750 devir kuyruk mili çok basit sen iste neler olur neler
750 devir var da ben asıl shuttle ile ön pto istiyorum. Aslında bunlar nasıl, yapılabilir mi?

demirciler_14 link=topic=50066.msg511087#msg511087 date=1326480165' Alıntı:
750 devir var da ben asıl shuttle ile ön pto istiyorum. Aslında bunlar nasıl, yapılabilir mi?
shuttle ve ön ptomu noo-*-s karış-*-s o kadar yapamazlar herhalde karış-*-s

Freston link=topic=50066.msg511095#msg511095 date=1326480580' Alıntı:
shuttle ve ön ptomu noo-*-s karış-*-s o kadar yapamazlar herhalde karış-*-s
Fettah, eğer teknolojinin gelişmesini istiyorlarsa bunu yapmaları şart. Başka çıkış yolları yok bence. uyy-*s

demirciler_14 link=topic=50066.msg511097#msg511097 date=1326480705' Alıntı:
Fettah, eğer teknolojinin gelişmesini istiyorlarsa bunu yapmaları şart. Başka çıkış yolları yok bence. uyy-*s
Murat abi mecbur ama shuttle ve ön pto zor iş hadi ara şanzıman falan yaparlarda onlar zor çok profesyonel işi gerektiriyor ayrıca çok fazla sorun çıkartacağından eminim ben fabrika işi gibi olmaz çok ama çok usta olması lazım o konuda :)

Freston link=topic=50066.msg511099#msg511099 date=1326480859' Alıntı:
Murat abi mecbur ama shuttle ve ön pto zor iş hadi ara şanzıman falan yaparlarda onlar zor çok profesyonel işi gerektiriyor ayrıca çok fazla sorun çıkartacağından eminim ben fabrika işi gibi olmaz çok ama çok usta olması lazım o konuda :)
Zor ama ilerde insanlar bunlara bir alışırsa ithal traktörlerle kapışmaları zor olur piyasada.

demirciler_14 link=topic=50066.msg511101#msg511101 date=1326480984' Alıntı:
Zor ama ilerde insanlar bunlara bir alışırsa ithal traktörlerle kapışmaları zor olur piyasada.
Haklısın abi ayrıca yeni yaşın kutlu olsun 30 olmuşsun :)