hangisi daha az yakar

12.11.2010
16,297
22,541
48
Erzurum

çayır biçm,tırmık ve ayak işlerinde kullanmak üzere kuyruk mili iyi az yakan ucuz bir traktör düşünüyorum
DEUTZ 6206...mf 135...BAŞAK 2043...FİAT 450...veya bunlara benzer lütfen yorumlarınızı yazınız..

Ynt: hangisi daha az yakar

piyasadaki çoğu 450nin motoru bitik. ömrü geçmiş
deutzunun eski modellerini anlamam kuyruk mili ya çok iyidir yada çok kötüdür.
135 tırmık ayak işlerinde falan çok güzeldir.
başak 2043 de çok güzldir 135den fazla iş yapar vede çok az yakıyor tam ara motorlarından bitanesi
-----
bana en uygunu 2043 gelir kuruk mili uyarsa.

yaw arkadaş sen bilmiyonmu yaw 6206 yı..bunların hepsinden güçlü özellikli,mazotu koklayan hele sadece dediğin işleri yapacaksa yanık yağ koy devam et..hararet nedir soğuk nedir bilmez..zaten diğerleri onun sınıfında bile değil..4 silindir 60 hp harcar kardeşim onları..fiyatları da uygun..temiz olduktan sonraa peehh..diğerleri onun yağtığı işi yapamazççbu zaten sırf gübre saçma ilaç atma,su basma tam bunların motoru..tırmıkta da her motor yanına bile yaklaşamaz..bu kadar yusuf kardeş...:D

1006 link=topic=50089.msg500329#msg500329 date=1325094699' Alıntı:
yaw arkadaş sen bilmiyonmu yaw 6206 yı..bunların hepsinden güçlü özellikli,mazotu koklayan hele sadece dediğin işleri yapacaksa yanık yağ koy devam et..hararet nedir soğuk nedir bilmez..zaten diğerleri onun sınıfında bile değil..4 silindir 60 hp harcar kardeşim onları..fiyatları da uygun..temiz olduktan sonraa peehh..diğerleri onun yağtığı işi yapamazççbu zaten sırf gübre saçma ilaç atma,su basma tam bunların motoru..tırmıkta da her motor yanına bile yaklaşamaz..bu kadar yusuf kardeş...:D
bu 6206 modelinden köyde iki adet var valla bayağı memnunlar ama ben hiç kullanmadım yakıtı hangi traktörle kıyaslanır bilemem yapacağı iş çoğunlukla gasparto dediğimiz kuyruk mili ile çalışan çayır biçme makinası ve akrobat ot tırmığı bunun için en ideali ve en az yakanı tabiki çok önemli yani deutz 6206 hangi traktörle kıyaslanmalı...