Satılık 2010 Model Fendt 311 Vario

Ynt: Satılık 2010 Model Fendt 311 Vario

ramazanpullu link=topic=50144.msg499762#msg499762 date=1325018053' Alıntı:
fendt 2. ele nasıl düşüyor :S

new holland td serisine para vereceğime o parayı çöpe atarım,ama td lerinde servis ağı çok yaygın nerdeyse adamlar köylere de servis açacaklar bir traktörde kalite önemli olabilir,güç önemli olablir ama her şeyden daha önemlisi bence yedek parça ve servis ağının gelişmiş olması benim erkunt var ama ne yedek parçası var nede servisi telefon ediyorsun şu arızam var diye adam tam 1 veya iki ay sonra geliyor ben sivas gürünlüyüm servis gemerekte aramızda 150, 160 km var düşünsenize balata sığırdını veya nakliye yapacaksınız çok acil lazım veya daha başka şeyller için bekleki servis gelsin ama servis ağı yaygın olsa ilçe 28 km başka bi tratörle çekersin şimdi fent alsam servisi galiba bir ankarada var diyelim yağ değişecek nasıl olacak 1 ay önceden habermi vereceğizyani anlayacağınız aldığıma pişman oldum neymiş az yakıyormuş inanmayın hiçte bile az yakıpta su yakacak değil ya sonuçta 75 hp tarktör nasıl az yakıyormuş tamam nh ye göre biraz az yakıyor ama nh ninde her yerde servisi var bakallarda yedek parçası var,erkunt çifçiyi kaz gibi yolmak için yedek parçayı tek elinde tutyor uzak durun derim bir şamandırayı 110 tl ye takıyor 20 tl işcilik alıyor gerisi sizin zevkinize kalmış.bide nh bu yaz 600000 ninci traktörünü banttan indirdi erkunt yanlış bilmiyorsam 10000 arada uçurum neki gezegenler arası mesafe var