NEW HOLLAND YETKİLİ SERVİSİ İCİN YORUMLARINIZ...

MRB ARKADAŞLAR ASKERDE İDİM TAKİP EDEMİYORUM SİZE Bİ KONUDA DANIŞMAK İSTİYORUM NEW HOLLAND TRAKTÖRLERİNİN YETKİLİ SERVİSİNİ ALMA KONUSUNDA ANKARADA FABRİKA İLE GÖRÜŞÜYORUZ SİZİN TAVSİYELERİNİZ NEDİR ÇİFÇİLERİMİZE YARARI OLURMU ANKARA SİNCAN BÖLGESİ İÇİN ALAÇAGIZ SERVİSİ ÖZELLİKLE SİNCANLI ARKADAŞLARIMDAN YORUM TAVSİYE BEKLİYORUM GEZİCİ SERVİSİMİZDE OLACAK KÖYLERİMİZ İÇİN...

Ynt: YETKİLİ SERVİS!!!

sincan bölgesinde erkuntun servisi yok bize ta kazandan geliyo anayurda.newhollandın servisi yeterli çiftçi için iyi olurda sizin için iyi olurmu orasını bilemem.? erkunt satışı çok fabrikada sincanda onunkini alsanız ekmek yedireceği kesin. :)

güzel bi yaklaşım anayurtlum servisi aldıgımızda diyer marka traktörlerle ilgilenmeyecegimiz anlamına gelmez her marka traktör ile ilgilenecegiz ancak new holland öncelikli olacak garanti kapsamı dışındaki traktörlerde yaptıgımız işçilikde biz garanti vereçegiz...

yenikentli123 link=topic=50151.msg499853#msg499853 date=1325022809' Alıntı:
sincan bölgesinde ait yok kazan ayaş cubuk beypazarı ve gölbaşında mevcut birde şaşmazda var bu bölgelerdeki arkadaşlar bakıyor şuan
NH kullanıyorum ama hiç gitmedim, yenikentte vardı bir zaman, kapanmış demekki.

yenikentli123 link=topic=50151.msg499831#msg499831 date=1325021950' Alıntı:
MRB ARKADAŞLAR ASKERDE İDİM TAKİP EDEMİYORUM SİZE Bİ KONUDA DANIŞMAK İSTİYORUM NEW HOLLAND TRAKTÖRLERİNİN YETKİLİ SERVİSİNİ ALMA KONUSUNDA ANKARADA FABRİKA İLE GÖRÜŞÜYORUZ SİZİN TAVSİYELERİNİZ NEDİR ÇİFÇİLERİMİZE YARARI OLURMU ANKARA SİNCAN BÖLGESİ İÇİN ALAÇAGIZ SERVİSİ ÖZELLİKLE SİNCANLI ARKADAŞLARIMDAN YORUM TAVSİYE BEKLİYORUM GEZİCİ SERVİSİMİZDE OLACAK KÖYLERİMİZ İÇİN...
alırsan hayırlı uğurlu olsun aramıza hoşgelirsin... YOZGAT NEW HOLLAND YETKİLİ SERVİS