shuttle nedir ?

Ynt: shuttle nedir ?

debrayajsız ileri geri kolu. direksiyonun altında. istediğin viteste geri gitmeni sağlar levyeden farkı durmadan geri geri geleblme ve debriyajsız.
levyede durmana gerek yok ama zararlı levyede durmak gerekiyor. ve debraja basmak gerekli.

sebazios link=topic=50178.msg903974#msg903974 date=1404487328' Alıntı:
İshak Abi shuttle, senin çekik gözlüde direksiyonun solundaki kırmızı tutamaklı kolun literatürdeki adıdır.
İyiki söyledin Yılmaz cığım bende o nu elgazı sanıyordum. ;D ;D zuha-*-s zuha-*-s Sevgili yakışıklı kardeşim *098*- ben konuyu açtığımda shuttle ın s sini bilmiyordum.Yinede cevap yazmak için dakikalarını ayırdığın için çok teşekkürler. anlş-*s

İSHAK ÇAVUŞ AYDIN link=topic=50178.msg904167#msg904167 date=1404593985' Alıntı:
İyiki söyledin Yılmaz cığım bende o nu elgazı sanıyordum. ;D ;D zuha-*-s zuha-*-s Sevgili yakışıklı kardeşim *098*- ben konuyu açtığımda shuttle ın s sini bilmiyordum.Yinede cevap yazmak için dakikalarını ayırdığın için çok teşekkürler. anlş-*s

İshak Abi kusuruma bakma, konunun açılma tarihini görmemiştim :D

Ne konu hortlatmislar be :) :)

Ben de teknik detay öğrenmek için konu açtığını sandim.

İsin ilginç yani konuyu açtığında, 3 yıl sonra en iyi shuttle ' lı traktörlerden birinin sahibi olacağını tahmin eder miydin?

Artık iyice ogrenmissindir ama shuttle ' ı :D :D

sebazios link=topic=50178.msg904185#msg904185 date=1404598888' Alıntı:
İshak Abi kusuruma bakma, konunun açılma tarihini görmemiştim :D

Ne konu hortlatmislar be :) :)

Ben de teknik detay öğrenmek için konu açtığını sandim.

İsin ilginç yani konuyu açtığında, 3 yıl sonra en iyi shuttle ' lı traktörlerden birinin sahibi olacağını tahmin eder miydin?

Artık iyice ogrenmissindir ama shuttle ' ı :D :D
Sevgili Yılmaz MEVLAM senin de hayalindeki traktöre sahip olmanı nasip eylesin anlş-*s.Çünkü hayal etmek işin yarısı.