VOLVO 830 BİÇERDÖVER HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMI?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: VOLVO 830 BİÇERDÖVER HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMI?

İlk defa gördüm abi, bir yaşıma daha girdim. :D Çok eski bir şey galiba, randımanlı olmayabilir. Parçası ustası falan bi dünya sıkıntı.

sebende benzinlikte 4-5 aydır yatıyor tıkır tıkır çalışıyor ama tabla çok küçük kollar falan fena hidrolik direksiyon çok eski makinalar bi deneme turu atmıştım benzinliğin çevresinde çok fena makina meraklısına ama iş yapmaz deposu çok küçük tabla zaten normal tc5070 tablalarının falan 3/1 i ama güzel makina meraklısı alır çok ucuz hemde 8 binlira istiyor alacaktık vazgeçtik :D tabla römorku tablası falan dahil

Ama ben olsam bunu almaz 630 alırdım eniştede var çeltik buğday arpa mısır hepsini biçiyor tıkır tıkır makina.

mustafagursacli link=topic=50180.msg558337#msg558337 date=1331299366' Alıntı:
bende aynı kanaatteyim iş yaptıktan sonra neden olmasın Alaattişn abi Öner nohut hasad makinası iş yapıyormu
önder nohut hasat makinasını görmedim mustafa ama pek randımanlı çalışmadığı duydum.

Bir kaç yıl önceye kadar köyümde olan İsveç malı bir makine.Genelde Türkiye ' de 830 modeli bulunur, 2,50 m tablosu vardır, deposu da oldukça ufaktır.Bana ilginç gelen bir özelliğide direksiyonun kenarda olması idi. JD 630 ' lar, laverda120 ' likler çıkmadan önce efsane makine imiş. Kendisini çalışırken hiç görmedim ama anılarını baya dinledim :) Zamanında bütün köyü biçiyormuş mesela :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...