t 6000 patentlimi üretim mi yapıyorlar

Ynt: t 6000 patentlimi üretim mi yapıyorlar

Türkiye ' deki distribütörler gibi bir firma herhalde bu da. Yani Türkiye ' de Harman firması nasılsa bu da öyledir diye düşünüyorum. Yoksa üretim yapabileceklerini sanmıyorum.

Ahmed Gülsu link=topic=50182.msg500462#msg500462 date=1325107075' Alıntı:
Türkiye ' deki distribütörler gibi bir firma herhalde bu da. Yani Türkiye ' de Harman firması nasılsa bu da öyledir diye düşünüyorum. Yoksa üretim yapabileceklerini sanmıyorum.
ls servisi bi abimizden duyduğuma göre nh 6000 serileri ls fabrikasında üretiliyormuş.

Cihan_özece link=topic=50182.msg500468#msg500468 date=1325107505' Alıntı:
ls servisi bi abimizden duyduğuma göre nh 6000 serileri ls fabrikasında üretiliyormuş.

Hacıabi bunu zaten söylese söylese LS servisi söyler. Bi NH servisine sorsak kabul etmez bunu. Açıkçası ben de pek inanmıyorum buna. :)

_ÖzGüR_ link=topic=50182.msg500475#msg500475 date=1325108014' Alıntı:
allah allah şaşırdım ama öyle bir şey olsa ls bayileri reklam yapmak için demezmi işte nh ın t 6000 modeli ls fabrikalarında üretiliyor die bir yanlışlık vardır o işte...

TL-A ' ları da Farmtrac üretiyomuş Özgür. :D Şaka bi tarafa Cihan agam ama hala bu işte bir yanlışlık vardır diyorum ben de.

Ahmed Gülsu link=topic=50182.msg500481#msg500481 date=1325108413' Alıntı:
TL-A ' ları da Farmtrac üretiyomuş Özgür. :D Şaka bi tarafa Cihan agam ama hala bu işte bir yanlışlık vardır diyorum ben de.
dur be akşam akşam nabıyon sen :D millette ciddiye alcak :D yok yavv ben inanmadım (cihan abi sakın sende yanlış anlama) nh ın en güvendiğim modeli t6000 ler ls le ne işleri olcak...

arkadaşlar bence çok şaşırdım ilk duyduğumda ama bu durum bence normal.sonuçta nh global bi şirket.dünyanın heryerinde üretim yaptırabiliyor.ls kötü diye aynı fabrikadan çıkan nh demi kötü olacak asla.her firmanın bi kalite standartı vardır ve nh de ls kalitesini kullanmaz diye düşünüyorum.bide arkadaş link atmış.

_ÖzGüR_ link=topic=50182.msg500483#msg500483 date=1325108588' Alıntı:
dur be akşam akşam nabıyon sen :D millette ciddiye alcak :D yok yavv ben inanmadım (cihan abi sakın sende yanlış anlama) nh ın en güvendiğim modeli t6000 ler ls le ne işleri olcak...

:D Aynen aga ya şaka bi tarafa yanlış anlama ama ben de dediğim gibi inanmadım ve Fendt olmazsa hayalimdir bi 6020 sahibi olmak ve NH ' nin en güvendiğim modellerinden biridir. Güvendiğimiz dağlara kar yağdırma. : ' (

Cihan_özece link=topic=50182.msg500487#msg500487 date=1325108731' Alıntı:
arkadaşlar bence çok şaşırdım ilk duyduğumda ama bu durum bence normal.sonuçta nh global bi şirket.dünyanın heryerinde üretim yaptırabiliyor.ls kötü diye aynı fabrikadan çıkan nh demi kötü olacak asla.her firmanın bi kalite standartı vardır ve nh de ls kalitesini kullanmaz diye düşünüyorum.bide arkadaş link atmış.

Belki sadece Kore ' dekileri LS üretiyordur. En azından Türkiye ve diğer ülkelere LS ' nin üretip ithalat yapabileceğini sanmıyorum.

arkadaşlar beni sakın yanlış anlamayın sadece sizlere duyduklarımı paylaştım.bu konu hakkında daha çok bilgisi olan arkadaşlardan bi açıklama yapmalarını bekliyoruz.

bence nh t6000 gibi bir modelini ls ye emanet etmez riske girmeye gerek yok böyle bir şeyin gerçek olduğunu ve herkez tarafından bilindiğini düşünsenize 6000 serilerinin satışları baya bi geriler... valla kimse kızmasın darılmasın ama ben t 6000 in üstünde ' made in korea ' yazısını görmeden inanmam :D

Cihan biladerime bende şahitim yanımda konuşuldu ve tartışıldı mevzuu. Ama şu var arkadaşlar. Koredeki insan da İngilteredeki insanda aynı insan. Etten kemikten yapılmış. Sonuçta bu motorları insanlar üretmiyor. Artık makinalar üretiyor. Sen LS de dandik plastik malzeme kullanırsın dandik kaporta ortaya çıkar. T 6000 de kaliteli plastik kullanırsın kaliteli kaporta ortaya çıkar. Bu işler böyle. Bunları sizde biliyonuz.

arkadaşlar bu ls yi incelemeden motorunu felan neden konuşuyorsunuz ls de kalite yok öylemi çünkü ls
nin 2012 model olanları bu nh t5000 % 90 aynı traktör arkasındaki anadolu gurup adamlar en ufak bı sorunda yak kır eskiyi alır yeniyi takar ben hiç bir lsciden şikayet duymadım o kadar çok satıldı ls ler ve ikinci elde sayılı hatta yok satıyor başka markalar en küçügünden en büyüğüne kadar butun galericilerin önünde fulll satıyor 85 alıyor beyenmiyor 90 alıyor beğenmiyor 5000 alıyor kötülemeyin arkadaşlar kore baya bi ileri ülke yabana atamassın neden yapamasın t5000 t6000 yapmış bilmiyoruz belkide türk pazarında bile satılıyor t4030 serisinde yazıyor ürtim yeri italya diye ben hiç görmedim üretim yeri 5000 6000 italya ingiliz amerika hollanda bayiii olmayan biri ıspatlasın bendedim ne ayaksınız diye nh bayisine zaten papazız adamla yokkk dedi italyan ıspatla dedim kovdu beni bi dolap dönüyor anlamadım :8 :8 iç-*-*

bizim traktör t5060 üretim yeri italya üstünde öyle yazıyor bide ls ile arasında fark var bence aynı değil özellikleri ben inceledim ls leri bana ordaki satan adam şuan sizin buraya yazdığınızı demişti ama bana inandırıcı gelmedi bide bizim burdaki nh bayiisi adam italyaya gitti onun oğluna sordum inanma dedi.

yeni serinin adı olabilir nasıl L serisi TL serisi TL A serisi oluyorsa LS seriside TS serisinden sonraki üretilen model olabilir