MASSEY FERGUSON 285s 4X4 TERCİHİNİZ HANGİ MODEL???

Arkadaşlar mf 285s 4x4 97 ile 2002 yılları arası uretılen modellerınden hangısını tercıh edersınız??unutmayınki her serının tutulan bir modeli vardır sızce hangısı bu... Lütfen bizzat kullanıcılardan yorum alayım.. bıde temiz orjınal kabınlı dış gorunusuyle mukemmel olan bır 285s 4x4 arıyorum konya nevsehır nıgde aksaray cıvarlarında olursa bakabılırım.... yardımcı olursanız sevınırım..

Ynt: MASSEY FERGUSON 285s 4X4 TERCİHİNİZ HANGİ MODEL???

99 ve üzeri bende 98 modeli var harici hidrolik yok arkadan besleme oda randımanlı değil 3 -4 bin saatte hidrolik direksyn pompası gidiyo ama 99 dan sonrası silindir pompa çok kuvvetli ve sağlam bizimki direksiyonu bile zor çeviriyo zaten direksiyon simidindende anlaşılır büyük olan 98 modele kadar, küçük simitlerde 99dan sonraki modeller

kanka konuyu bıraz daha acarmısın 99 modellerın dıgerlerınden farkı nedır bu 99 ve uzerı modellerın bazılarında 286 g oldugu gıbı turbo falan var dıye duydum bır ustadan turboyla bırlıkte 77 hp ımıs aslı astarı varmı ben gormedım sımdıye kadar

benim bildiğim spol valf ve ön hidrolik pompası değişik bide motorun sağ tarafında saat amblemi olanlrın motor avrupa başka değişiklik yok

İşine yaramaz ama bende 2000 model 285 s var 4x2 ve turbolu arka 2 çıkış eğer 4x4 alcaksan 2000 model al derim sanayide bizim usta bu 2000ler diğerlerine göre daha kullanışlı diyor bencede haklı seçim senin :)

arkadaslar ben buyuk bır mf servısınde calısan bır tanıdık ahbap ustayla gorustum o bana 99 modellerı ozellıkle tavsıye ettı ama 99 4x2 degıl 4x4 bulacaksın dedı 99 model 4x4 avrupa pazarına yonelık özel uretım yapılmıs ancak bır takım nedenlerden dolayı avrupa yerıne yurt ıcıne satılmıs bırcok parcası avrupa malzemeden montaj olmus ne derece dogru bılmıyorum ama adam uzun suredır mf servısınde calısıyor herhalde bır bıldıgı vardır...